Načítám Akce

« Všechny Akce

Caravan Salon 2020, Düsseldorf, Německo

5.9.2020 13.9.2020

Caravan Salon Düsseldorf

Největší světový veletrh obytných automobilů a karavanů. Velký, větší, CARAVAN SALON 2020: Zažijte svět kempování a karavaningu, největší výběr rekreačních vozidel a příslušenství.

Každoročně se deseti tisíce milovníků karavaningu sjíždějí do hlavního města Severního Porýní Vestfálska Düsseldorfu, aby navštívili proslulý Caravan Salon: největší přehlídku obytných aut a přívěsů.

Největší veletrh karavaningu na světě.

Nejdůležitější mezinárodní akce pro karavaning a kempování se bude konat v novém termínu od 5. do 13. září 2020 (4.9. obchodní den) v Düsseldorfu. Žádný jiný veletrh vám nepředstaví známé značky, novinky, světové premiéry a trendy této velikosti!

Celý svět mobilního cestování se uskuteční ve 14 halách a na obrovském výstavním prostoru o rozloze 230 000 m². Pouze zde můžete porovnat naživo více než 2 100 volných vozidel, nakupovat technologie a příslušenství a zažít nezapomenutelný den pro celou rodinu. 

Veletrh představí letošní novinky v oblasti karavaningu ve všech kategoriích, od mini a speciálních designových přívěsů přes terénní obytné vozy do divočiny po luxusní obytná auta velikosti autobusu s vlastní vestavěnou garáží pro osobní auto. K vidění budou i novinky v oblasti přestaveb, kempingového a technického vybavení a příslušenství, stanování či dovolenkových destinací. Venkovní prostor mezi halami vyplní zajímavý doprovodný program s možností vyžití pro děti i dospělé s ukázkou mobilních domů, elektrokol a dalších aktivit a atrakcí.

Otevírací doba 
denně: 10:00 – 18:00

Caravan Salon Dusseldorf

Podrobnosti

Zahájení:
5. září 2020
Ukončení:
13. září 2020
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
www.caravan-salon.de

Pořadatel

Messe Düsseldorf GmbH
Telefon:
+49 (0)211 4560-01
Webová stránka:
www.messe-duesseldorf.de

Messe Düsseldorf

Messeplatz Düsseldorf
Düsseldorf, 40474 Německo
+ Google Mapa