Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Caravan Salon Düsseldorf 2018

25. srpna 2018 2. září 2018

Caravan Salon Dusseldorf
Největší světový veletrh obytných automobilů a karavanů. Velký, větší, CARAVAN SALON 2018: Zažijte svět kempování a karavaningu, největší výběr rekreačních vozidel a příslušenství.

Každoročně se deseti tisíce milovníků karavaningu sjíždějí do hlavního města Severního Porýní Vestfálska Düsseldorfu, aby navštívili proslulý Caravan Salon: největší přehlídku obytných aut a přívěsů na světě.

Součástí Caravan Salonu je již tradičně Caravan Centre: parkoviště pro návštěvníky s obytnými auty a přívěsy, které pojme přes 2 000 těchto vozů, a stává se tím jakýmsi druhým výstavištěm.

Veletrh představi letošní novinky v oblasti karavaningu ve všech kategoriích, od mini a speciálních designových přívěsů přes terénní obytné vozy do divočiny po luxusní obytná auta velikosti autobusu s vlastní vestavěnou garáží pro osobní auto. Salon představí pro své návštěvníky i novinky v oblasti přestaveb, kempingového a technického vybavení a příslušenství, stanování či dovolenkových destinací. Venkovní prostor mezi halami vyplni zajímavý doprovodný program s možností vyžití pro děti i dospělé s ukázkou mobilních domů, elektrokol a segway.

Caravan Salon Düsseldorf 2018  

Interaktivní plan

Podrobnosti

Zahájení:
25.8.2018
Ukončení:
2.9.2018
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
www.caravan-salon.de

Pořadatel

Messe Düsseldorf GmbH
Telefon:
+49 (0)211 4560-01
Webová stránka:
www.messe-duesseldorf.de

Messe Düsseldorf

Messeplatz Düsseldorf
Düsseldorf, 40474 Německo
+ Google Mapa