Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Caravan Salon 2019, Düsseldorf, Německo

Největší světový veletrh obytných automobilů a karavanů. Velký, větší, CARAVAN SALON 2019: Zažijte svět kempování a karavaningu, největší výběr rekreačních vozidel a příslušenství.

Každoročně se deseti tisíce milovníků karavaningu sjíždějí do hlavního města Severního Porýní Vestfálska Düsseldorfu, aby navštívili proslulý Caravan Salon: největší přehlídku obytných aut a přívěsů na světě.

Součástí Caravan Salonu je již tradičně Caravan Centre: parkoviště pro návštěvníky s obytnými auty a přívěsy, které pojme přes 2 000 těchto vozů, a stává se tím jakýmsi druhým výstavištěm.

Veletrh představi letošní novinky v oblasti karavaningu ve všech kategoriích, od mini a speciálních designových přívěsů přes terénní obytné vozy do divočiny po luxusní obytná auta velikosti autobusu s vlastní vestavěnou garáží pro osobní auto. Salon představí pro své návštěvníky i novinky v oblasti přestaveb, kempingového a technického vybavení a příslušenství, stanování či dovolenkových destinací. Venkovní prostor mezi halami vyplni zajímavý doprovodný program s možností vyžití pro děti i dospělé s ukázkou mobilních domů, elektrokol a segway.

Otevírací doba 
denně: 10:00 - 18:00

Caravan salon Düsseldorf - územní plán 2019

Prodej vstupenek začíná 18.06.2019 

Všechny e-vstupenky zakoupené online jsou platné 2 dny!