Karavaning – pohodlí a flexibilita

Karavaning? Otázka, kterou si může klást jen někdo, kdo nikdy nezažil dovolenou s karavanem. Karavan je zkratka pro pohodlí a flexibilitu. A hlavně, máte svůj útulný byt vždy k dispozici. Ať už je to obytný přívěs nebo automobil.

Hobby DeLuxe Easy 2014Od nepaměti jsou karavany a obytná auta vyjádřením individualismu, radosti ze života a lásky ke kultuře a přírody. Karavany a obytné automobily jsou, pokud jde o volný čas a dovolenou, jedinečnou formou cestování a nezávislosti. S karavanem jste stále v pohybu a neomezován, jste flexibilní. Bez větších omezení se můžete připravit na dovolenou už na začátku cesty. Můžete si sbalit prakticky cokoliv pokud jde o kuchyni, oblečení nebo kosmetiku. To vše budete mít k dispozici během cesty, v průjezdovém bodě, na místě určení, kde se chystá užívat si vaše prázdninové ubytování. A v případě nepříznivého počasí využijete skutečné kouzlo interiéru dle Vašeho přání. Od pohodlného posezení až po multimediální zábavu. Nebo si jen tak sednete za volant a vyberete se se svým mobilním domovem za sluncem.

Nejlepší společník pro karavaning a dovolenou

Burstner City CarObytné vozy nabízejí neuvěřitelnou škálu rekreačních možností. Jste typ, který je spontánní pro víkendový výlet? Chodíte rádi na dovolenou s dětmi a poznáváte nová místa? Máte rádi maximální pohodlí a cestování? Těžko uvěřit, ale není to problém.
Odpověď tvoří široká škála modelů obytných automobilů a karavanů, které jsou vybaveny tak, aby vyhověly všem vaším individuálním požadavkům na dovolenou. Od jednoduchých malých karavanů, karavanů pro rodiny až po velké a luxusní karavany snů, s nimiž můžete objevovat svět vlastními cestami.

Obytné automobily

Burstner Viseo

Kempingové minivany
Kompaktní vany
Alkovny
Polointegrované automobily
Integrované automobily

Klasický kempingový minivan, populární alkovna, polointegrovaný nebo plně integrovaný obytný automobil? Existuje mnoho různých typů obytných automobilů, které Vám zajistí příjemnou a vaši vysněnou dovolenou. Nakolik jednotlivé typy poskytují ještě velké množství variant uspořádání interiéru, výběr toho nejlepšího a ideálního obytného vozu, aby naplnil Vaše přání a potřeby, je pouze na vašem rozhodnutí. Stačí projít naše stránky a prozkoumat nabídku obytných aut, výhody a nevýhody jednotlivých druhů a inspirovat se při rozhodování.