Adria

Adria

Počátky Adria Mobil sahají do roku 1965 prvním karavanem – Adria 375. Klíčové faktory úspěchu Adria Mobil představují převážně rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti vývoje, výroby a prodeje obytných přívěsů, obytných automobilů a mobilních domů. Tím, že společnost nabízí celou řadu služeb, neustále přichází s novými inovacemi a úpravami produktů potřebám zákazníkům, udržuje si konkurenční výhodu, což ji řadí mezi nejznámějších a populárních výrobců na evropském trhu s karavany. Kvalita, inovativnost a zkušenosti jsou integrovány do všech produktů Adria Mobil, které nabízejí nekonečné možnosti pro aktivní trávení volného času.

Zdroj a foto: Adria

Modelové řady


Novinky

Adria modely Matrix 2018 slibuje ještě více všestrannosti a stylu

Adria nabízí pro sezónu 2018 prostřednictvím všestranné modelové řady Matrix ještě více stylu než dosud. K dispozici je nový design interiéru a exteriéru, nové prvky a textilie, nové vnitřní uspořádání a mnoho možnosti přizpůsobení. Všechna vozidla nabízejí inteligentní uspořádání se spouštěcí postelí, plně integrovanou do elegantně navrženého střešního prostoru nad velkou jídelní částí.

Žádný komentář
Adria katalog obytných automobilů 2018

Adria katalog obytných automobilů 2018

Adria při navrhování obytných automobilů dbá na všechny detaily, kde se počítá každý centimetr. Věda konstrukce a vnitřního rozložení se projevila desetiletími získaných zkušeností. V katalogu lze nalézt novátorská řešení, jako například inteligentní kuchyň, koupelnu typu Ergo, široký výběr možností pro spaní, optimalizované a flexibilní úložné prostory až po panaromatické okna Design Sky Lounge. Katalog […]

Žádný komentář
Adria katalog obytných dodávek 2018

Adria katalog obytných dodávek 2018

Adria nabízí i v sezóně 2018 řady agilních a přizpůsobivých přestaveb na obytné dodávky, které vynikají skvělými praktickými a pohodlí poskytujícími vlastnostmi. Katalog otevírá nabídku vanů pro rychlé výlety nebo delší dovolené na základě modelů Fiat Ducato nebo Citroen Jumper. Katalog je ve formátu .pdf. Pro zobrazení, resp. stažení klikněte na obrázek níže.

Žádný komentář
Katalog Adria karavany 2018

Adria katalog karavanů 2018

Katalogy pro sezónu 2018 otevírá Adria okno do světa za novými dobrodružstvími a blízkost k přírodě. Karavany Adria nabízejí to nejlepší ze současné doby, styl, komfort a specifikace, včetně velkých panoramatických oken. Adria má více než 50 let zkušenosti s rekreačními aktivitami, což se přeneslo do všech detailů jejích výrobků.   Katalog je ve formátu […]

Žádný komentář
Adria Sonic Supreme 710 SC

Adria Sonic Supreme 2017 – Lifestyle video

Integrovaný automobil Adria Sonic Vás dostane svými čistými liniemi a funkčností. Jasný, harmonický design a ostřejší styling v modelové řadě 2017 navazuje na předchozí Sonic. Konstruktérům se podařilo vytvořit přehledný design, který v interéru vozu umožnil vzniku nekompromisního prostoru, kde všechny funkce obytného automobilu jsou na svém správném místě.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Adria

Typy