Autostar

Zdroj a foto: 

Modelové řady


Novinky

Autostar Celtic Edition Spring 2018

Autostar odhalil limitovanou edici Celtic Edition Spring 2018

Autostar zůstal věrný svým hodnotám a tradicím, které oceňují jeho příznivci obytných automobilů a připravil jarní limitovanou edici dvou nových modelů Celtic Edition. Oba modely kombinují interiér s příjemnou obývací částí a ložnicí s centrální manželskou postelí. Zároveň se jedná o první modely s centrálním lůžkem, jejichž délka se pohybuje na úrovni sedmi metrů.

Žádný komentář
Autostar I730LC Prestige

Autostar 2018: kolekce novinek ve videu

Francouzský výrobce obytných automobilů Autostar představil své modely pro nadcházející rok 2018. Prestižní značka z Bretaně chce s 24 modely upevnit svou pozici na trhu, přičemž zůstává věrná svému rozdělení modelů do tří úrovní. Privilege, Passion a luxusní Prestige obohatí v roce 2018 čtyři nové modely obytných automobilů.

Žádný komentář
Autostar Passion 2017

Autostar Passion 2017 – cestování s vášní

Modernizované integrované obytné automobily pro rok 2017 od francouzského výrobce Autostar v provedení Passion představují elegantní řešení pro celoroční provoz. Hlavními přednostmi modelové řady je vyvážený interiér s harmonií kontrastu nového designu dvoubarevného nábytku, kterému dominují všudypřítomné křivky. Integrované automobily Autostar Passion již v základu nabízejí bohatou sériovou výbavu.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Autostar

Typy