Benimar

Benimar

Zdroj a foto: Benimar

Modelové řady


Novinky

Benimar Mileo 224

Šestimístný polointegrovaný automobil Benimar Mileo 224

Benimar se s modelem Mileo 224 zařadil mezi první polointegrované obytné automobily, které mají schválených šest míst k sezení a zároveň nabízí šest míst i na spaní. Mileo 224 je typickým rodinným automobilem, který má v zadní části umístěnou palandu. Dřevo v konstrukci bočních stěn a střechy chybí, vyrobený je výhradně z polyesteru.

Žádný komentář
Benimar katalog obytných automobilů 2018

Benimar katalog obytných automobilů 2018

Katalog španělského výrobce obytných automobilů Benimar obsahuje kompletní nabídku produktů od obytných dodávek po integrované automobily. Vývojáři společnosti s cílem stále se v tomto segmentu zlepšovat, zahrnuli připomínky od současných ale i budoucích klientů. Do výrobního programu se dostávají např. nové uspořádání s novým vnitřním prostředím. Nabídka pro sezónu 2018 je zatím nejlepší sbírka modelů […]

Žádný komentář
Benimar Aristeo 694

Integrovaný obytný automobil Benimar Aristeo 694 2017

Benimar Aristeo 694, integrovaný obytný automobil ze španělská, je vhodný zejména pro páry, čemuž nasvědčuje i rozložení interiéru. Centrální, výškově nastavitelná postel v zadní části a velká koupelna v centrální části automobilu oddělena zásuvnými dveřmi jsou charakteristickými rysy tohoto typu.

Žádný komentář
Benimar modely pro rok 2017

Obytné vozy Benimar pro rok 2017 představené v Barceloně

Španělský výrobce obytných automobilů Benimar je neoddělitelným hráčem na tomto trhu v Evropě. Modernizované modely pro nadcházející sezónu 2017 představil letos veřejnosti v Barceloně. Svou rozsáhlou produkci, 4 druhy, 5 modelových řad a 25 typů, přizpůsobil stále náročnějším požadavkům trhu.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Benimar

Typy