Carthago liner-for-two

Novinky

Carthago liner-for-two, specialista pro páry

Carthago liner-for-two, specialista pro páry

Nová modelová řada od Carthaga, liner-for-two, je speciálně navržena pro cestovatele v párech, kteří si chtějí na dovolené užít i pohodlí ubytování. Modelovou řadu, která stanovuje nové standardy pro obytné automobily se zadním sezením, jsme již představili. Tentokrát přinášíme pohled na automobil v krátkém videu od samotného výrobce.

Žádný komentář
Carthago liner-for-two 53

Carthago liner-for-two, pohodlné a inovativní bydlení na kolech se sofistikovanými detaily

Carthago modelem liner-for-two s novým uspořádáním sezení v zadní části automobilu definuje pro páry milující cestování, nové standardy obytného automobilu. Základní charakteristiku automobilu představuje v přední části velká spouštěcí postel skládající se ze dvou na sebe navazujících samostatných lůžek, zadní velkoryse řešený obývací pokoj a extra široká kuchyň s barovým pultem a prostorná koupelna.

Žádný komentář
Nové Carthago Liner for Two se sezením v zadní části

Nové Carthago Liner for Two se sezením v zadní části

Carthago nově plánuje model pro dva s prostorným sezením v zadní části. Nový integrovaný obytný automobil je plánován na leden 2018 a ponese název Liner for Two. Novinka s délkou 7,8 metrů je technicky založena na modelové řadě Chic E-Line. Rozdíl tvoří samostatné posezení v zadní části a Carthago chce nabídnout tento model jako samostatnou sérii.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Carthago liner-for-two

Typy