Carthago

Carthago City

Carthago se od svého založení zaměřil výhradně na výrobu obytných automobilů. V tomto segmentu společnost působí již od roku 1979, od kdy získal obrovské množství odborností. Tyto znalosti a zkušenosti cítit ve všech obytných automobilech Carthago.

Carthago Vás přesvědčí svým jedinečným a exkluzivním designem už na první pohled. Každý obytný automobil Carthago těží z genů třídy Liner Premium: Carthago je u všech modelů špičkou v technologi. Toto tvrzení je nejen pouze na papíře. Carthago má jako první a jediný TÜV certifikát pro bezdřevé tělo. Totéž platí pro pohodlí jízdy. Carthago vybavuje své vozy standardně s komplexním bezpečnostním balíkem. Za všemi těmito a mnoha dalšími myšlenkami je dynamika vlastníka společnosti, zručnost a vynalézavost zaměstnanců a nadšení celého týmu.

Dnes Carthago vyrábí ve dvou výrobních závodech: V Aulendorf vznikají Highliner a E-line / S-Plus, slovinském high-tech závodě v Odranci nakonec vznikají vyhledávané modely chic-c, c-tourer, c-Compactline a vany Malibu.

Zdroj a foto: Carthago

Modelové řady


Novinky

Carthago liner-for-two, specialista pro páry

Carthago liner-for-two, specialista pro páry

Nová modelová řada od Carthaga, liner-for-two, je speciálně navržena pro cestovatele v párech, kteří si chtějí na dovolené užít i pohodlí ubytování. Modelovou řadu, která stanovuje nové standardy pro obytné automobily se zadním sezením, jsme již představili. Tentokrát přinášíme pohled na automobil v krátkém videu od samotného výrobce.

Žádný komentář

Carthago Premium DNA integrovaných automobilů pro všechny

Individuální design pro nejlepší výhled na krajinu a vyjímečný prostor pro životní prostředí na dovolených a výletech. Oceněný velkorysý obytný prostor a perfektně integrovaná kabina. Komfortní lůžka pro klidný spánek s dostatečnými rozměry, a to včetně spouštěcích v přední části automobilu a spoustu dalších technických řešení je součástí prémiové Carthago DNA. Výrobce těchto obytných automobilů […]

Žádný komentář
Carthago katalog polointegrovaný obytných automobilů 2018

Carthago katalog integrovaných obytných automobilů 2018

Katalog integrovaných vozidel Carthago nabízí přehled prémiových obytných automobilů, které vynikají individuálním designem a mimořádným smyslem pro prostor, který je vytvořen pro potřeby cestovatele. V každém detailu těchto automobilů je cítit detail pro preciznost, luxus, a jako výrobce tvrdí, DNA Carthago. Katalog je ve formátu .pdf (de). Pro zobrazení, resp. stažení klikněte na obrázek níže.

Žádný komentář
Carthago katalog integrovaný obytných automobilů 2018

Carthago katalog polointegrovaných obytných automobilů 2018

Katalog polointegrovaných automobilů značky Carthago představuje levnější variantu obytných automobilů s Carthago DNA. Plochý profil střešní části je optimalizován pro aerodynamiku vozidla a poskytuje atraktivní postranní vzhled, který přidává automobilu vizuální dynamiku a sportovní nádech. Polointegrované automobily Carthago představují vstup do světa prémiových obytných automobilů Carthago. Katalog je ve formátu .pdf. Pro zobrazení, resp. stažení […]

Žádný komentář
Carthago liner-for-two 53

Carthago liner-for-two, pohodlné a inovativní bydlení na kolech se sofistikovanými detaily

Carthago modelem liner-for-two s novým uspořádáním sezení v zadní části automobilu definuje pro páry milující cestování, nové standardy obytného automobilu. Základní charakteristiku automobilu představuje v přední části velká spouštěcí postel skládající se ze dvou na sebe navazujících samostatných lůžek, zadní velkoryse řešený obývací pokoj a extra široká kuchyň s barovým pultem a prostorná koupelna.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Carthago

Typy