Challenger

Modelové řady


Novinky

Challenger Quartz 274, malý a chytrý rodinný polointegrálny automobil

Když je zapotřebí malé a šikovné obytné auto pro mladou rodinu, Challenger přichází s jarní limitovanou edicí polointegrovaného obytného automobilu s značným Quartz 274. Tento 6,39 metru dlouhý vůz vychází z koncernového návrhu a stejně jako jeho sourozenec, má Challenger Quartz 274 netypické vnitřní uspořádání se spouštěcí palandu v přední časti.

Žádný komentář
Challenger c256, 7místná alkovna s délkou do 7m

Challenger C256, 7místná alkovna s délkou do 7m

Alkovny od francouzského výrobce obytných automobilů Challenger jsou konstruovány hlavně pro větší rodiny. Výjimkou není ani model Challenger C256. Jako jediný nabízí pro jízdu, stravování a spaní 7 míst. To vše dokonce při zachování celkové délky vozidla do 7m, konkrétně 6,96m.

Žádný komentář
Chellenger Vany 2016

Challenger Vany – kompaktnost a agilita

Challenger Vany znamená univerzálnost, kompaktnost a diskrétnost. Díky svým rozměrům a délkám v rozmezí 5,41 až 6,36 m, je tato obytná dodávka snadno ovladatelná ve všech situacích a nedělá jí problém manévrovat ani v úzkých městských uličkách.

Žádný komentář
Challenger 291 Cruise edition 2017

Challenger 291 Cruise edition pro rok 2017

Francouzský výrobce obytných automobilů Challenger nám představil velmi povedený model polointegrovaného automobilu 291 Cruise edition pro rok 2017. Vnitřní výbava je více než jen zajímavá. Nabízí 4 místa k sezení, 4 místa na spaní. Čtyřka je v tomto automobilu hlavní myšlenka pro komfort.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Challenger

Typy