Dethleffs

Zavod Dethleff

S vynálezem prvních karavanů v Německu založil v roce 1931 Arist Dethleffs pod názvem Wohnauto nadaci pro karavaning v Německu. V současné době je Dethleffs GmbH & Co. KG se sídlem v Isny největším výrobcem motorových vozidel pro rekreační účely v Evropě. S téměř 900 zaměstnanci vyprodukuje v jedné z nejmodernějších výrobních provozoven v průmyslu až 10.500 obytných automobilů a karavanů ročně. Firma s ročními tržbami kolem 300 milionů eur se řadí mezi přední výrobce volnočasových vozidel po celém světě.

Zdroj a foto: Dethleffs

Modelové řady


Novinky

Dethleffs Pulse 2019

Dethleffs přijde v roce 2019 s novou modelovou řadou Pulse

Pulse je název nové modelové řady Dethleffs pro rok 2019, kterou společnost představila zatím jako koncept v podobě skic. Modely s nově navrženým interiérem, který je zaměřen na poskytování zvýšené relaxace pro posádku, budou ve verzi jak polointegrované, tak integrované automobily.

Žádný komentář
Dethleffs Alpa I 7820-2

Dethleffs doplňuje řadu Alpa o integrovaný automobil

Dethleff chystá novinku, která doplní úspěšnou modelovou řadu alkoven Alpa. Nový model v podobě integrovaného obytného automobilu bude dostupný ve specifikaci 2019 již letos na podzim. Alpa si získala pozornost hlavně díky inovativním jednolůžkům a velkému kruhovému sezení v zadní části. Model I 7820-2 na podvozku Fiat s dvojitým dnem bude k dispozici za méně než 100.000 Eur.

Žádný komentář
Dethleffs katalog obytných automobilů 2018

Dethleffs katalog obytných automobilů 2018

Dethleffs se může jako málokterý výrobce obytných automobilů pochlubit s více než 85 lety zkušeností. Ty jsou promítnuty do bohaté nabídky obzvlášť praktických a funkčních automobilů. Ať už se jedná o páry, přátel nebo rodiny, všichni najdou v katalogu obytných automobilů Dethleffs ten správný typ. Polointegrované, integrované automobily a alkovny vynikají svou spolehlivostí a patří […]

Žádný komentář

Mobilní luxus v podobě alkovny Dethleffs Globetrotter XXL A

Dethleffs svým modelem Globetrotter XXL s důvěrným vzhledem a jedinečným tvarem představuje hlavní vlastnosti prémiových obytných automobilů. Nepřehlédnutelná alkovna ohromí svou velikostí, délkou něco mělo pod 9m a celkovým designem. Její skutečné vlastnosti splňují ty nejvyšší standardy, poskytuje maximální komfort pro cestování, odpočinek nebo spaní.

Žádný komentář
Integrovaný automobil Dethleffs Trend 2017

Integrovaný automobil Dethleffs Trend 2017

Integrovaný automobil Dethleffs Trend je vybaven vším, čím činí značku Dethleffs tak úspěšným výrobcem obytných automobilů. Trend nabízí ty pravé geny integrovaného automobilu – fascinující cestovní zážitek díky obrovskému panoramatickému čelnímu sklu, velkorysý prostor v kabině.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Dethleffs

Typy