Hobby

Závod Hobby

Zdroj a foto: Hobby

Modelové řady


Novinky

Hobby Vantana Limited Edition 2018

Hobby Vantana Limited Edition, oslava modelového roku 2018

Před začátkem nového modelového roku přichází Hobby s limitovanou edicí obytné dodávky Vantana. Speciální edice kompaktního a sportovně vypadajícího automobilu bude vyrobena pouze v omezeném počtu 111 ks. Pro zájemce má výrobce připraveny tři půdorysy, jejichž plná výbava ve standardu přinese cenové zvýhodnění téměř 9000 Eur.

Žádný komentář
Hobby Optima Premium T65 HGQ

Hobby Optima Premium T65 HGQ ve specifikaci pro rok 2018

Modely Optima od německého výrobce obytných automobilů Hobby vynikají obecně pěknými liniemi a dynamickým tvarem. Výrazný design modelů Premium není jediný, který poukazuje na exkluzivitu. Dalším výrazným prvkem je samostatný interiéru jako celek. Typ T65 HGQ je vůz určen pro manželské páry.

Žádný komentář
Hobby Optima Premium T65 GQ

Hobby rozšiřuje sérii Optima o model T65 GQ

Hobby rozšiřuje svou sérii Optima o trochu neobvyklé rozložení modelem T65 GQ. Hlavními vlastnostmi novinky založené na Fiatu Ducato jsou manželská postel, dvě samostatné sociální místnosti a prostorné posezení. Zadní část polointegrovaný obytného automobilu tvoří ložnice s královskou postelí, v jejímž čele se nachází police s LED osvětlením v teplé krbové barvě.

Žádný komentář
Hobby Optima De Luxe T70 F

Hobby Optima De Luxe T70 F, novinka pro rok 2017

Představitel obytných automobilů pro volný čas, nesoucí nezaměnitelné znaky designu charakteristické pro značku Hobby. Pro sezónu 2017 přidává Hobby do svých automobilů Optima De Luxe nadstandardní vybavení už do série jako standard. Jedním z modelů, který nabízí vynikající poměr cena a výkon je určitě model T70 F, určený převážně pro páry.

Žádný komentář
Hobby Optima T65GE 2015

Hobby Optima model 2015

Dokonalá kombinace designu a funkce a pocit krásných maličkostí. To vše poskytuje nový obytný automobil hobby řady Optima. Optima nevyniká pouze zvenčí. Interiér zaujme tou nejlepší kvalitou, perfektním designem a láskyplnými detaily.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Hobby

Typy