Hymercar

Zdroj a foto: Hymercar

Modelové řady


Novinky

Hymercar Free 602

Hymercar Free nyní i s novým uspořádáním 602

Obytné dodávky se stávají ve světě nezávislého cestování stále více oblíbenější. Právě tento nárůst chce Hymer zachytit a přichází s novým, kompaktním vozem do délky šesti metrů a hmotností do tří tun. Loni představil Hymercar svou nejnovější modelovou řadu Free, která je k dispozici ve verzích 540 a 600. V reakci na vysokou poptávku rozšiřuje nyní řadu Free o model 602.

Žádný komentář
Hymercar Free

Hymer představuje obytnou dodávku Hymercar Free

Na CMT 2018 ve Stuttgartu Hymer představil svoji novou řadu Hymercar Free založenou na Fiatu Ducato. Díky volitelné střešní stanové nástavbě poskytuje automobil na spaní až čtyři lůžka. Free je navržen jako model určený především pro začátečníky. K dispozici je ve dvou verzích s označením 540 a 600. Oba modely mají kompaktní délku vozidla menší než 6m.

Žádný komentář
Hymercar-Yosemite-Caravan-Salon-2016-Düsseldorf

Hymercar Yosemite na Caravan salonu 2016

Automobily Hymercar jsou flexibilní, všestranné a vhodné pro kažkodenné ježdění v městské dopravě nebo za výlety do přírody. Dokazuje to i model Yosemite. Automobil pro čtyři osoby, kompaktní koupelnou a délkou 5,99 m. Sériově je dodáván se dvěma lůžky, které lze za příplatek doplnit o dvojlůžko ve střešní nástavbě.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Hymercar

Typy