Laika

Nový závod Laika

Zdroj a foto: Laika

Modelové řady


Novinky

Laika Kosmo

Laika Kosmo, nová modelová řada z Toskánska

Zbrusu nová modelová řada Laika Kosmo zobrazuje kvalitu a styl značky. Dynamické vozidlo na podvozku Fiat Ducato představila Laika se třemi různými půdorysy, 209, 509 a 512. Kosmo je dokonalou kombinací funkčnosti, dynamického výkonu a vynikající kvality. Moderní všestranné vozidlo plné detailů je ideální pro ty, co milují přírodu, chtějí zažít nový životní styl a způsob dovolené.

Žádný komentář

Kreos 8009, nová vlajková loď od Laiky

S novým modelem Kreos 8009 chce italská Laika povýšit úroveň cestování a komfortu. Nová vlajková loď je postavena na podvozku Iveco Daily 65C s motorem o výkonu 180 koňských sil. Kreos drží na silnici krásné a slibuje i skvělý jízdní komfort díky automatické převodovce a samonivelačnímu systému pneumatického odpružení.

Žádný komentář
Laika Ecovip 112 video představeni

Laika Ecovip 112 video představení

Nový kompaktní obytný vůz Laika Ecovip 112 s délkou jen 6,59 m disponuje centrální manželskou postelí, odděleným sprchovým koutem, přímou kuchyňskou linkou s plynovou troubou a velkou lednici. S předním spouštěcím lůžkem je možné připravit místo na spaní až pro pět osob. K příjemné atmosféře přispívá i zvolená kombinace čalounění a dekorů interiéru.

Žádný komentář
Laika A-Class EcoVip 612

Nová Laika A-Class EcoVip 612

Nejnovějším přírůstkem do rodiny integrovaných automobilů Laika je model EcoVip 612 s kompletně obnoveným rozložením, jehož součást představuje standardní centrální dvojlůžko s nastavitelnou výškou. Tato změna umožňuje zvýšit světlou výšku garáže, do které nyní vejde např. i moped. Celkově se zlepšila ergonomie v zadní části automobilu, čemuž přispěla i rovná podlaha mezi obývací částí a zadní spací částí.

Žádný komentář
Laika otevírá v Toskánsku nový závod

Laika otevírá v Toskánsku nový závod

Výrobce obytných automobilů Laika dnes otevřel v San Casciano Val di Pesa nový moderní závod. Slavnostního otevření se zúčastnil i italský premiér Matteo Renzi, předseda regionu Toskánsko Enrico Rossi, starosta Florencie Dario Nardella a, samozřejmě, celé vedení skupiny Erwin Hymer a všichni zaměstnanci této společnosti s okřídleným psem ve znaku.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Laika

Typy