Morelo

Fabrika Morelo

Zdroj a foto: Morelo

Modelové řady


Novinky

Morelo Palace

Morelo představí nový luxusní model Palace již na letošním Caravan Salonu

Na nadcházejícím Caravan Salonu v Düsseldorfu (25.08 – 02.09.2018) představí Morelo svůj nový luxusní model Palace. Obytný automobil by měl přijít s výrazným sportovním designem a několika technickými vylepšeními. Morelo Palace je nadále k dispozici na základech vozidel Iveco Daily, Iveco Eurocargo a Mercedes-Benz Atego, tedy na všech dosud nabízených podvozcích.

Žádný komentář
Morelo Empire

Morelo pokračuje s investicemi do služeb výstavbou nového servisního střediska

Už na jaře v roce 2019 budou moci zákazníci společnosti Morelo využívat nové multifunkční servisní středisko v Schlüsselfeldu v Německu. Centrum o rozloze 7200 m2 bude postaveno v místě firmy těchto luxusních obytných automobilů. Cílem je provádění různých oprav a údržbářských zásahů a to bez dlouhých čekacích dob.

Žádný komentář
Morelo, mega tovarna na luxus

Morelo, mega továrna na luxus

Morelo, luxus vyrobený v Německu. Nejnovější moderní technologie s tradičními postupy řemeslné výroby, vysoce kvalitní materiály, kvalifikovaní zaměstnanci … Morelo prostě předčí vaše očekávání v každém ohledu. V Morelu jsou spokojeni pouze tehdy, pokud dosáhnou svého cíle a to je naprosté nadšení zákazníka ze svého prvotřídního obytného automobilu.

Žádný komentář
Morelo Palace

Představení luxusu v podání Morelo Palace

Představení luxusního obytného automobilu Palace z dílny Morelo Reisemobil GmbH. Prozkoumejte toto speciální vozidlo a přesvědčte se sami o jeho vysoké kvalitě a inovacích německého výrobce obytných automobilů Morelo.

Žádný komentář
Prototyp Morelo Empire Liner

Nové Morelo ponese název Empire Liner

Nová modelová řada od výrobce Morelo už má svůj název. Empire Liner. Název, který dokonale zapadá do celkového konceptu společnosti. Po modeloch Home, Loft a Palace následuje další automobil s přívlastkem území.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Morelo

Typy