Morelo

Fabrika Morelo

Modelové řady


Novinky

Morelo Grand Empire

Morelo Grand Empire, nová vlajková loď ze Schlüsselfeldu

Největší a nejluxusnější obytný automobil, který společnost Morelo dosud vyrobila. Prémiový výrobce představí na letošním Caravan Salonu v Düsseldorfu svou novou vlajkovou loď, Morelo Grand Empire. Model, který představuje špičkový produkt, vzešel z jasného cíle: vyrábět nejkrásnější obytný automobil všech dob. Německá společnost Morelo za poslední desetiletí významně pokročila nejen ve svém vlastním vývoji, ale […]

Žádný komentář
Morelo katalog obytných automobilů 2020

Morelo katalog obytných automobilů 2020

Morelo znamená prvotřídní obytné automobily, které patří k těm nejlepším na trhu. Luxusní vozidla Morelo jsou vždy vyjádřením touhy cestovat v součinnosti s vynikajícím komfortem a vynikající kvalitou.V roce 2020 budou reprezentovat značku modely Home, Loft, Palace, Palace Liner, Empire a Empire Liner. Katalog je ve formátu .pdf (de). Pro zobrazení, resp. stažení klikněte na […]

Žádný komentář
Morelo Palace

Morelo představí nový luxusní model Palace již na letošním Caravan Salonu

Na nadcházejícím Caravan Salonu v Düsseldorfu (25.08 – 02.09.2018) představí Morelo svůj nový luxusní model Palace. Obytný automobil by měl přijít s výrazným sportovním designem a několika technickými vylepšeními. Morelo Palace je nadále k dispozici na základech vozidel Iveco Daily, Iveco Eurocargo a Mercedes-Benz Atego, tedy na všech dosud nabízených podvozcích.

Žádný komentář
Morelo Empire

Morelo pokračuje s investicemi do služeb výstavbou nového servisního střediska

Už na jaře v roce 2019 budou moci zákazníci společnosti Morelo využívat nové multifunkční servisní středisko v Schlüsselfeldu v Německu. Centrum o rozloze 7200 m2 bude postaveno v místě firmy těchto luxusních obytných automobilů. Cílem je provádění různých oprav a údržbářských zásahů a to bez dlouhých čekacích dob.

Žádný komentář
Morelo, mega tovarna na luxus

Morelo, mega továrna na luxus

Morelo, luxus vyrobený v Německu. Nejnovější moderní technologie s tradičními postupy řemeslné výroby, vysoce kvalitní materiály, kvalifikovaní zaměstnanci … Morelo prostě předčí vaše očekávání v každém ohledu. V Morelu jsou spokojeni pouze tehdy, pokud dosáhnou svého cíle a to je naprosté nadšení zákazníka ze svého prvotřídního obytného automobilu.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Morelo

Typy