Volkswagen Grand California

  • Délka: 6,00 – 6,80 m
  • Šířka: 2,04 m (bez vnějších zpětných zrcátek)
  • Výška: 2,85 – 3,03 m
  • Celková hmotnost: 3500 kg
  • Počet míst k sezení: 4
  • Počet míst na spaní: 2 – 4
  • cena od: — €

Novinky

SOD VW Grand California

Stone Offroad Design: Exkluzivní přestavby do terénu na základě VW Grand California

Stone Offroad Design představuje místo, kde obytné dodávky, které nesplňují zvláštní požadavky zákazníků, začínají svoji přeměnu a přizpůsobují se přáním nových majitelů. Platforma, na níž vzniká individuální přestavba, vychází z modelu Volkswagen Grand California 680 4Motion. Vozidla bavorské společnosti Stone Offroad Design GmbH (SOD) vycházejí z modelu VW Grand California záměrně. Podle SOD je to […]

Žádný komentář
VW Grand California

VW Grand California pokořil hranici 1000 vyrobených vozidel

VW Grand California pokořil první výraznou hranici značky. Od zahájení sériové výroby na jaře vyšla z výrobní linky v polském městě Września (Vřesno) 1000. obytná dodávka Grand California. Jubilejní vozidlo, určené pro zákazníka v Německu, je ve verzi Grand California 600 v dvoubarevném lakování „bílá Candy a červená Cherry“. Vůz je navíc vybaven lůžkem nad […]

Žádný komentář
VW Grand California

Grand California, oficiální název pro obytnou dodávku VW Crafter

Volkswagen oznámil jméno svého nového kempingového automobilu založeném na modelu Crafter. Velká obytná dodávka ponese název Grand California. Při první vizi měla California XXL v zadní vrchní části prodlouženou nadstavbu, která se do výroby nedostane a Grand California si ponechá klasické vnitřní uspořádání a tvar dodávky se zvýšenou střešní nástavbou.

Žádný komentář
California XXL jde v upravené verzi do výroby

California XXL jde v upravené verzi do výroby

VW představí na Caravan Salonu v Düsseldorfu produkční verzi svého konceptu California XXL. Automobilka se zprávou zveřejnila i trojici náčrtků, z nich každý naznačuje, že obytná dodávka zůstane do značné míry podobná loňské vizi. California XXL je inspirována úspěšným modelem na bázi T6, který letos slavil své 30. narozeniny.

Žádný komentář
Studie Volkswagen California XXL

Volkswagen představil studii obytného vozu California XXL na základě modelu Crafter

Volkswagen připravil studiu obytného vozu California XXL, jejíž základ tvoří modelová řada Crafter. Přestavby California jsou mezi cestovateli velmi oblíbené, jenže ne každému svou velikostí vyhovuje modelová řada Transporter. Crafter tak přenese kvality modelu California do kategorie o třídu větších obytných automobilů.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Volkswagen Grand California

Typy