Weinsberg

Weinsberg 2016

Zdroj a foto: Weinsberg

Modelové řady


Novinky

Knaus Tabbert: Převzetí nového vozidla je nyní možné přímo u výrobce

Převzetí nového vozidla od Knaus Tabbert přímo u výrobce

Převzetí vlastního obytného automobilu nebo vlastního karavanu je nyní možné přímo u výrobce Knaus Tabbert. Zákazníci si mohou po novém vyzvednout své nové vozidlo přímo v centrále společnosti v Dolním Bavorsku, v Jandelsbrunne. Zde očekává zákazníky prohlídka výrobního procesu obytných automobilů a následně úvod a obeznámení se s novým vozem.

Žádný komentář
Weinsberg CaraBus EDITION [FIRE] 2017 - 2018

Speciální model Weinsberg CaraBus EDITION [FIRE]

Německý výrobce Weinsberg poodhalil svůj další akční model. Tentokrát to je obytná dodávka Carabus EDITION [FIRE] v celkově čtyř vnitřních uspořádáních a cenovým zvýhodněním až 7,655 €. Weinsberg si pro svůj akční model vybral čtyři nejoblíbenější půdorysy, které modernizoval a zakomponoval v nich speciální vybavení.

Žádný komentář
Weinsberg CaraCompact EDITION [PEPPER]

Speciální edice Weinsberg CaraCompact EDITION [PEPPER]

Výrobce obytných automobilů Weinsberg potěšil mnoha, když se rozhodl pro speciální edici [PEPPER] modelů CaraCompakt, které přinesly této německé značce prodejní rekordy, když se jich prodalo více než tisíc automobilů. Speciální edice tohoto kompaktního obytného automobilu dostane radu pikantních doplňků a exkluzivní cenovou výhodu přibližně 13.000 €.

Žádný komentář
Weinsberg CaraKids v obytném automobilu CaraHome

Weinsberg CaraKids: Aby cestování s dětmi bylo příjemné

Ve Weinsbergu vědí co děti potřebují a zrealizovali přání rodičů malých dětí. A tak je zde možnost vybavit obytné automobily CaraHome a karavany CaraOne doplňkovým balíčkem CaraKids. Doplňková výbava Weinsberg CaraKids, vhodná pro rodiny s dětmi, obsahuje několik detailů, které jsou šité na míru dětem různého věku. Zpříjemňují cestování nejen rodičům, ale i jejich ratolestem.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Weinsberg

Typy