Domů 2019

Archiv

Resort Radslavice – Stellplatz

Resort Radslavice – Stellplatz
Moderní stání pro obytné auta a karavany. Resort Radslavice - Stellplatz je skvělým místem pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat.

Stellplatz Český kras

Stellplatz Český kras
Stellplatz Český kras se nachází v středočeských Kozolupech. Lokalita je blízko Prahy, ale přitom v nádherné krajině nedotčené blízkým hlavním městem. V dosahu nádherných scenérií jako je Svatý Jan pod Skalou, bývalé lomy Malá a Velká Amerika, úžasné Koněpruské jeskyně a nebo významná česká památka královský hrad Karlštejn.

Stellplatz Sněžník

Stellplatz Sněžník
Děčínský Sněžník má stellplatz, takový který odpovídá běžným standardům, který umožňuje turistům, kteří cestují obytnými automobily, zaparkovat tam, kde jsou vítání, kde mají k dispozici zázemí a kde získají další informace o místě, kde se právě nachází.

Parkovište Svitavy

Karavanové stání: Parkoviste Svitavy
Parkovací plocha pro osobní automobily a autobusy, součástí které je technické zázemí pro karavany a obytné přívěsy s připojením na vodu, elektrickou energii a možností ekologického vypouštění odpadů. Parkoviště je umístěno v prostoru po nevyužívané části továrny, odděleno od areálu zdí a od ulice barierou zeleně.

Stellplatz Rozkoš

Stellplatz Rozkoš
Stellplatz Rozkoš je zcela nové stání pro obytné vozy a obytné přívěsy v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže Rozkoš. Ze stellplatzu k přehradě je to pouhých 30m! Travnatá pláž přímo sousedí s plochou určenou pro stání vozů. Možnost pobytu za účelem rekreace u přehrady.