CARAVAN PARK SEXTEN

Zpět do přírody. Park Caravan Sexten / Horský resort Patzenfeld, v srdci dech vyrážející scenérie Dolomit, je velmi speciálním místem pro objevování starých legend, velkolepých skalních útvarů a napínavých dobrodružství uprostřed světového dědictví UNESCO. Ti, kteří navštíví tuto nedotčenou idylu, jsou stejně jako místní rodáci okouzleni jedinečnou flórou a faunou, autentickou a romantickou krajinou. Je to ideální místo k obnovení vnitřní harmonie v obklopující přírodě.

Nový rozměr dovolené

Ti, kteří si myslí, že kempování je nepříjemné a karavanisti jsou zbaveni všeho pohodlí, budou Caravan Parkem Sexten příjemně překvapeni. Návštěvník má na sedmi hektarech v srdci světového přírodního dědictví UNESCO Dolomity přístup do světa špičkového vybavení a komfortu. Díky prozíravosti majitelů, rodiny Happacherů, nabízí zařízení v této krásné a idylické přírodní krajině pohodlí a pro moderní dovolenou v kempu ty nejvyšší standardy kvality.

Jedinečná turistická destinace světového chráněného dědictví UNESCO v Evropě

Malebná horská kulisa Dolomit nabízí překrásné vysokohorské značené cesty, rozsáhlé možnosti pro pěší turistiku, alpinistické trasy připravené k horolezectví a horské cyklostezky všech stupňů obtížnosti ... oblast věnovaná milovníkům sportu, přírody a relaxu.

"Tradice neznamená udržet popel, ale udržet naživu plamen."

Tato moudrá slova francouzského filozofa Jeana Jaurèse se staly mottem majitelů resortu. S velkým důrazem na detail a zohlednění individuálních potřeb hosty kempu a hotelové hosty, rodina Happacherů provozuje tento luxusní resort už čtyři desetiletí. Velká pozornost je věnována vytváření harmonie mezi lidmi a přírodou, mezi tradicí a inovací. Tradiční centrální budovy rezoltu byly pečlivě integrovány do majestátní země. Vnitřní a venkovní bazény zaujmou návštěvníky svým originálním, moderním designem a přírodními materiály. Koupelny a toalety jsou postaveny v nejvyšší kvalitě a stanovili nové standardy pro dovolenou na kolech.

KEMPING

Výběr z 268 kempingových míst různých kategorií

Comfort

Velikost do 140 m2, přívod a odvod vody, připojení k elektřině

Premium

Velikost do 300 m2, přívod a odvod vody, připojení k elektřině a plynu

De Luxe

Velikost do 300 m2, připojení k vodě, elektřině a plynu, luxusní koupelna

Leading 600

Velikost do 600 m2, voda, elektřina a plyn, domeček s koupelnou, soukromí

Milovníci přírody, turisté, dobrodruzi, rodiny nebo ti, kteří tráví čas sami. Lidé, kteří ocení jistý dotek luxusu nebo kteří preferují nad hlavou otevřenou noční oblohu plnou hvězd. Kempování v Caravan Parku Sexten zaručuje příjemnou dovolenou v srdci přírody spojenou se zaručeným luxusem pro každého ... a mnohem více. Romantické domky na stromech v blízkosti říčky Rio Bianco, léčebné zařízení "Kristallbad" postavené ve starobylé přírodní jeskyni, nebo prostorný dětský dům, kde si plní sny nejmenší návštěvníci. V horském středisku Patzenfeld čeká útulný a prostorný svět zdraví. Lahodná kuchyně nabízí širokou škálu lahůdek a přirozená a přátelská atmosféra v apartmánech, studiích, chatách a bungalovech dělá z resortu skutečný domov, kde jsou hosté chráněni skalami Dolomit s jejich podivným a magicky fascinujícím dohledem, bez ohledu na roční období.

Prozkoumejte všechny kategorie kempingových míst a jejich hlavní vlastnosti

Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc nebo radu o jednotlivých místech, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme. S našim ubytováním a servisními balíky získáte neuvěřitelnou hodnotu. Kromě mimosezónního ubytování za zajímavou cenu, získají členové Akromobil Klubu navíc vouchery na nepřehlédnutelné volné vstupy do úžasného světa wellnessu.

WELLNESS MERIDIANA SPA

... název slavného masivu, nacházejícího se přímo u Caravan Parku Sexten, element inspirace Wellness Centra. Svět saun, bazénů, kosmetických procedur a masáží. Odpočiňte si a vychutnávejte krásu přírody. Ve vodním světě v srdci hor se hranice mezi vnějším a vnitřním světem ztrácí. Přírodou inspirovaný vnitřní bazén se štěrkovým dnem je z přírodního kamene. Panoramatické okno poskytuje nádherný výhled na sluncem zalité Sextenských Dolomity. Dejte se zlákat 16 různými typy saun, z nich každá má jinou teplotu a jiný blahodárný účinek. Nebo se projděte Kneippovým chodníkem s hydromasáží a dopřejte imunitnímu systému zdravý rozběh. Je to perfektní příprava na výlety do okolních hor.

Wellness

Svět saun, bazénů, kosmetických procedur a masáží

Bez stresu

Uvolněte se, objevte klid a pohodu v lůně přírody. Najděte vnitřní rovnováhu, i když je to někdy těžké. Vodní svět, sauny, kadeřnictví, oddělení krásy ... A co tak uvolňující masáž?

Pravá krása

Řada kosmetických výrobků značky "Rosso Nero" pro ošetření, zářivou pokožku a nestárnoucí krásu, vytvořena speciálně pro Mountain Resort, je založena na přírodě a její prvcích.

Saunovy svět

Sauna je zdravá. Je to místo setkání s přáteli, místo odpočinku a relaxace. Ať už ve finské sauně, sauně z borovice a sena, aroma sauně, bio sauně, v jeskyni König Salz Grotte ...

Kneippův chodník

Dovolená Kneipp je wellness přímo ze síly horské pramenité vody v Jižním Tyrolsku. Voda poskytuje novou energii, léčivé bylinky dobíjejí baterie a obtíže zmizí. Kneipp podporuje zdraví.

Vodní svět

Příroda je nejcennějším elementem Caravan Parku Sexten a je integrována do každého koutku struktury. Právě proto je kompletní zóna bazénu se štěrkovým dnem vytvořená z přírodního kamene.

Gastronomie

To správné jídlo je esence zdravé životosprávy. Kuchyň čtyř restauraci Caravan Parku Sexten se postará o to, abyste si mohli vychutnat všemi smysly originální, vždy čerstvé a inovativní jídla

Patzenfeld

Mezinárodní kuchyně v sofistikovaném prostředí

Farmářský dům

Ideální prostředí restaurace k svatbám a výročím

Santa Anna

Prostředí u jezera pro romantickou večeři

Taverna

Kuchyň s tyrolskými specialitami a pizzou

Úžasná fotogalerie

Objevte Caravan Park Sexten v úžasných fotografiích

Caravan Park Sexten

Via San Giuseppe 54
I-39030 Sesto / Moso
Sesto BZ, Itálie
 
Tel: +39 0474 710444
e-mail: info@caravanparksexten.it