Akromobil – svět karavaningu online

Akromobil.cz vznikl jako mediální platforma za účelem přinášení nejnovějších a nejdůležitějších zpráv ze světa obytných automobilů a přívěsů, karavaningu, kempovaní a cestování. Od svého vzniku se může pochlubit vysoce respektovanými zprávami a články a v neposlední řadě stále větším počtem loajálních čtenářů.

Působnost a poslání


Akromobil.cz je portál, který je určen pro masové publikum, orientovaný na:

  • fanoušky karavaningu, cestování a kempování
  • zájemce o koupi obytného automobilu nebo karavanu
  • zájemce o půjčení obytného automobilu nebo karavanu
  • stavějící majitele obytných aut a karavanů
  • prodejce a dovozce obytných automobilů, karavanů a příslušenství
  • půjčovny obytných automobilů a karavanů
  • provozovatele kempinkových zařízení

v České republice a Slovensku.

Ambicí tvůrců webu je produkovat užitečný obsah s přímým dopadem na čtenáře a přiblížit jim fantastický svět karavaningu tak, aby našly vše potřebné na jednom místě. Nosným pilířem portálu akromobil.cz jsou však obytné automobily. V hlavních kategoriích Obytné vozy, Karavany, Příslušenství, Kempy, Cestování, Destinace a volný čas se snažíme přinášet novinky, zajímavosti, praktické rady, nápady, recenze, testy a reportáže z akcí, výstav a veletrhů. Pro snadnější dostupnost je design webu přizpůsoben jak pro stolní počítače, tak i pro mobilní zařízení. Výhodou pro čtenáře v orientaci mezi množstvím obytných automobilů je vlastní databáze výrobců s jejich aktuální nabídkou na trhu a základním popisem jednotlivých typů obytných automobilů s možností vyhledávání podle požadovaných parametrů. Tato databáze je pravidelně doplňována a aktualizována. Na jednom místě mohou čtenáři najít i svou firmu z databáze registrovaných firem.

Cílem portálu je rovněž vytvořit komunitu čtenářů a postupně síť pravidelných přispěvatelů, která by se z nich vyprofilovala. V neposlední řadě mohou registrovaní uživatelé sledovat aktivity komunity, psát komentáře k článkům, účastnit se diskusí a hlavně vzájemně komunikovat.

Na portálu se mají možnost prezentovat i experti. Firmy a odborníci působící v oblastech zajímavých pro návštěvníky webu se mohou nenásilnou formou zapojovat do publikování a diskusí v komunitách a vedle toho i transparentně propagovat své produkty či služby.

Příležitost pro Vás


Pokud se chcete k nám připojit, máte nové nápady, chcete se pochlubit svými zážitky nebo mate zkušenosti, se kterými se chcete podělit s ostatními čtenáři? Chcete i Vy publikovat články a líbí se Vám naší poslání? Napíšte nám.

ISSN


Stránkam Akromobil – svět karavaningu bylo Národním centrem ISSN přiděleno mezinárodní standartní číslo seriálové publikace ISSN 2788-3299

O společnosti


Základní údaje

Akromobil s.r.o.
K Beranovu 1181/9
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
Česká republika

IČ: 04140168
DIČ: CZ04140168

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 242905

Bankovní spojení:

číslo účtu: 2400806950 / 2010
IBAN: CZ6920100000002400806950
BIC: FIOBCZPPXXX