Pondělí, 8. července, 2024
Habiton by Bürstner

Habiton by Bürstner získal cenu iF Design Award 2024

Koncepční kempingový mikrovan Bürstner Habiton získal letošní cenu iF Design Award v kategorii Automobiles / Vehicles a stal se tak jedním z držitelů tohoto světoznámého ocenění v oblasti designu.
Bürstner Habiton L2

Zlato pro Habiton by Bürstner v soutěži German Design Award 2024

Výrobce obytných automobilů a karavanů Bürstner získal za svou studii Habiton v rámci German Design Award 2024 zlaté ocenění v kategorii „Excellent Product Design – Passenger Vehicles“.
Mercedes-Benz Třída T s modulem Marco Polo

Mercedes-Benz rozšiřuje nabídku malých dodávek o verze s dlouhým rozvorem a...

Mercedes-Benz Vans uvedením nových variant malých dodávek zvyšuje rozmanitost svého sortimentu. Třída T a Citan Tourer dorůstají do délky téměř pěti metrů. K dispozici je také flexibilní modul obytného vozu Marco Polo.
Bürstner Habiton L2

Kempingový mikrovan Bürstner Habiton L2 s dlouhým rozvorem a zvedací střechou

Bürstner představením studie Habiton L2 překvapuje v krátké době již podruhé. Po uvedení studie Micro Camper Habiton představila společnost Bürstner v Paříži druhou studii Habiton. Tentokrát pozornost poutá s dlouhým rozvorem, výsuvnou střechou, kuchyní a větším množstvím kempových a obytných prvků.
Studie Bürstner Habiton

Studie kempingového mikrovanu Bürstner Habiton: trendový styl pro svobodné, páry a...

Studie Bürstner Habiton, vycházející z oblíbeného Renaultu Kangoo, zaujme vhodností pro každodenní používání a promyšlenou modulární koncepcí. Při kempování nedělá žádné kompromisy a řídí se současnými trendy, zejména nafukovacím střešním stanem, který je integrován do siluety vozu.
Mercedes-Benz T-Klasse Marco Polo Modul

Mercedes-Benz Třídy T – kempingový mikrovan s modulem Marco Polo

Mercedes-Benz přidává do své rodiny Marco Polo nový základní model, který určuje směr dalšího růstu na trhu obytných aut. Kromě oblíbeného kempinkového minivanu Marco...

Značky a modely

Nejnovější příspěvky

Laika Kreos H 5109 a Tavo Maeve

Laika a Tavo společně pro bezpečnost čtyřnohých mazlíčků

Společnost Laika se snaží, aby byl každý krok cesty pro rekreanty a jejich čtyřnohé přátele dokonalý. Jednou z klíčových myšlenek je zajistit pohodlné a bezpečné cestování s nejbližšími, a to samozřejmě zahrnuje i domácí zvířata.