Výrobce obytných automobilů a karavanů Bürstner získal za svou studii Habiton v rámci German Design Award 2024 zlaté ocenění v kategorii „Excellent Product Design – Passenger Vehicles“. Odborníky vysoce hodnocená německá cena za design je jedním z nejprestižnějších designových ocenění na světě.

Studie kempingového mikrovanu Bürstner Habiton inspiruje mladé jednotlivce, páry a rodiny s městským životním stylem. Vůz je ukázkovým příkladem nového stylu kempovaní, který bez problémů zapadá do každodenního městského života cílové skupiny, která si uvědomuje svůj styl, a zároveň odráží silný trend flexibility a svobody.

Bürstner Habiton
Bürstner Habiton, foto: Bürstner

Jens Kromer, generální ředitel společnosti Bürstner, byl oceněním nadšen: „Jsme rádi, že jsme získali zlaté ocenění v soutěži German Design Award 2024. Tento úspěch potvrzuje, že patříme mezi nejlepší a že kvalita našeho designu je vynikající.“

Předváděcí vůz Habiton, který vychází z oblíbeného modelu Renault Kangoo, zaujme svojí vysokou vhodností pro každodenní používání a promyšlenou modulární koncepcí. Vůz se snadno vejde do každého parkovacího domu a stále splňuje všechny požadavky na kempování. Zároveň zaujme svým moderním a přitažlivým vzhledem, který sleduje také aktuální designové trendy.

Přečtěte si také:  Fiat Ducato byl čtenáři časopisu Promobil zvolen Základním vozem pro obytná vozidla roku 2024

Získáním ocenění German Design Award 2024 dává společnost Bürstner opět příklad výjimečné kvality designu a zdůrazňuje svoji pozici předního výrobce obytných automobilů a karavanů.

Zdroj: Bürstner 

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!