Neděle, 16. června, 2024
Challenger X250

Challenger X250 získal prestižní ocenění German Innovation Award 2024

Obytný vůz Challenger X250 získal prestižní cenu German Innovation Award 2024 v kategorii dopravních prostředků. Francouzská novinka představuje kompaktní model obytného automobilu s rozměry dodávky.
Volkswagen Trasporter T7

Ikonický a jasný design sedmé generace VW Transporter

Volkswagen Užitkové vozy představil první detaily nového modelu VW Transporter. Uvedení sedmé generace, která přebírá a nově interpretuje typické designové rysy šesti předchůdců na trh, se uskuteční v prvním čtvrtletí 2025.
Fiat Ducato 2024

FIAT Professional představil novou automatickou převodovku AT8

FIAT Professional přichází s novou převodovkou AT8, která demonstruje odhodlání neustále vylepšovat své produkty. 8-stupňová automatická převodovka je určena pro nové Ducato, včetně varianty Camper.
Outdoorové aktivity s Winnebago

Podle Winnebago Industries stále více lidí vyhledává outdoorové aktivity

Podle nedávného průzkumu společnosti Winnebago Industries, předního výrobce produktů pro rekreaci, stále více lidí hledá v přírodě outdoorové aktivity a místo, kde najdou zdraví a štěstí, než kdykoli předtím.
LMC Innovan 592, German Innovation Award 2024

Uznání za inovativní prostorový koncept pro LMC Innovan 592

Obytná dodávka LMC Innovan 592 získala prestižní ocenění German Innovation Award 2024. Uznání je výsledkem inovativního prostorového konceptu, který si vyžádali, vyhodnotili a schválili zákazníci samotní.
Caravan Salon Düsseldorf 2023

Přední veletrh mobilního cestování Caravan Salon Düsseldorf 2024

63. ročník Caravan Salon Düsseldorf otevře brány 30. srpna 2024 a opět rozbuší srdce karavanistické komunity. Přední světový veletrh představí širokou a pestrou nabídku produktů a služeb pro mobilní trávení volného času.
Dethleffs XL Family A 7872-2

Dethleffs XL Family A 7872-2: Luxusní alkovna pro rodinu

Dethleffs představením nové modelové řady XL Family ohlásil také novou éru rodinného kempování. Model A 7872-2 vyniká působivou délkou a vnitřní výškou, které zajišťují velkorysý obytný prostor a spaní až pro 6 osob.
Nová California Ocean a Beach (vlevo)

Nová California: nejinovativnější California na bázi Multivanu

Ikonický Volkswagen California přichází s generační výměnou. Nová California vychází z dlouhé verze Multivanu, přičemž díky propracovaným oblastem obytného vozidla je prostornější, sofistikovanější a všestrannější.
Volkswagen Multivan s balíkem Good Night

Paket Good Night mění Multivan na kempingový minivan

Multivan je skutečným univerzálem pro rodinu, volný čas, a dobrodružství. Balík Good Night, sestávající z rozkládacího lůžka, zatemňovací soupravy, stolku a židlí, mu teď přidává i funkci kempingového minivanu.
SOD Peak 6x6 3358-6500

Luxusní expediční vůz SOD Peak 6×6 Mercedes-Benz nebo MAN

Společnost SOD opět dokázala, že je právem v čele odvětví expedičních vozidel. Její model SOD Peak 6x6 nabízí sofistikovanou, robustní techniku, pozoruhodný výkon a absolutní komfort.
Hymer Grand Canyon S

Hymer zaujal na iF Design Award hned dvakrát

Na iF Award Night v Berlíně zaujali Hymer Grand Canyon S a Eriba Touring Colour Editions porotu renomované soutěže iF Design Award 2024 a odborníkům na obytná vozidla poskytli hned dva důvody k oslavě.
Benimar Sport 363

Benimar Sport 363: prostorná alkovna pro rodinu a pohodlí

Alkovny Benimar Sport, jsou pro sezónu 2024 postaveny na bázi vozů Ford Ducato nebo Peugeot Boxer. Model Sport 363 představuje prostorný a pohodlný rodinný vůz s úhledně oddělenými místnostmi.
Challenger 384 Etape Edition

Polointegrovaný Challenger 384 pro rodinu a práci na dálku

Francouzský výrobce Challenger uvedl na trh jedinečný polointegrovaný obytný vůz s inovativním přístupem k rodinnému cestování a práci na dálku. Nový model 384 o délce 7,2 metru poskytuje na přenocování až šest lůžek.
Dovra Rig

Dovra Rig na bázi Mercedes-Benz Sprinter: obytná dodávka do nepohody

Švédská značka Dovra představila vůz, který je ideální pro dobrodružství v terénu po celém světě. Dovra Rig disponuje pohonem všech kol, dostatečným výkonem a kapacitou pro dlouhé výpravy do neznáma.
Hobby Maxia Van 680 DT

Nový model Hobby Maxia Van 680 DT překvapí zaváděcí cenou

U příležitosti uvedení nového modelu Maxia Van 680 DT na trh, začíná společnost Hobby sezónu 2024 výjimečnou akcí. Maxia Van 680 DT je do konce května k dispozici za zaváděcí cenu sníženou o 20.000 eur.
Volkswagen California 6.1

Volkswagen California 6.1 Last Edition – poslední edice před novou generací...

Po více než 20 letech nastal čas na obnovu kempingového minivanu California, vyráběného výhradně v režii Volkswagenu. Poslední vyrobená vozidla nejúspěšnějšího modelu budou odměněna nálepkou "Last Edition".
Globe-Traveller Explorer 2Z

Globe-Traveller Explorer 2Z pokračuje v trendu obytných dodávek pro dva

Globe-Traveller uvedl ještě v roce 2022 model s jedinečným uspořádáním interiéru, který nabízí unikátní prostor pro dvě osoby. Globe-Traveller nyní modelem Explorer 2Z představil dalšího zástupce pro páry.
Malibu T 460 LE

Malibu T 460 LE: luxusní polointegrovaný vůz střední třídy

Obytné automobily Malibu patří k luxusním modelům, i když jsou ve střední třídě. Malibu T 460 LE s exkluzivním interiérem pro páry, které si přejí maximální komfort, přesvědčí technologií a množstvím funkčních řešení.
Volkswagen Transporter T7

Volkswagen Transporter T7: Nové detaily interiéru a zavazadlového prostoru

Volkswagen Užitkové vozy uvolnil další podrobnosti o interiéru a zavazadlovém prostoru nové generace modelu Transporter. Podobně jako Multivan a ID. Buzz, přijde T7 s digitálním kokpitem ve standardní výbavě.
Habiton by Bürstner

Habiton by Bürstner získal cenu iF Design Award 2024

Koncepční kempingový mikrovan Bürstner Habiton získal letošní cenu iF Design Award v kategorii Automobiles / Vehicles a stal se tak jedním z držitelů tohoto světoznámého ocenění v oblasti designu.

Značky a modely

Nejnovější příspěvky

Challenger X250

Challenger X250 získal prestižní ocenění German Innovation Award 2024

Obytný vůz Challenger X250 získal prestižní cenu German Innovation Award 2024 v kategorii dopravních prostředků. Francouzská novinka představuje kompaktní model obytného automobilu s rozměry dodávky.