Středa, 28. února, 2024
FIAT, koncept kempingového mikrovanu

FIAT odhaluje pět koncepčních vozů, včetně kempingové verze

FIAT odhalil novou rodinu vozů inspirovaných populárním modelem Panda, včetně kempinkové verze. Všech pět koncepčních vozů je postaveno na společné globální platformě od Stellantisu.
Rimor Seal 66 Plus

Rimor Seal 66 Plus – polointegrovaný obytný vůz s centrálním lůžkem

Modelová řada Seal tvoří základ polointegrovaných vozů Rimor. Oblíbený model Seal 66 Plus zaujme moderním uspořádáním a kombinaci obývacího pokoje se skupinou sezení tváří v tvář s ložnicí s centrálním lůžkem.
Fit Your Camper

Fit Your Camper 2024, první veletrh příslušenství pro obytná vozidla karavany...

Od 4. do 7. dubna 2024 se v italském výstavním centru Lariofiere Erba uskuteční první ročník Fit Your Camper se širokou nabídkou příslušenství a kempingového vybavení nejvýznamnějších značek karavaningu.
Mercedes-Benz 209 D Marco Polo (Bremer Transporter)

Mercedes-Benz slaví. První obytný vůz Marco Polo měl premiéru před 40...

Před 40 lety se nový obytný vůz značky Mercedes-Benz stal prvním nositelem jména po benátském cestovateli. Model Marco Polo od té doby poskytuje vzpomínky na cestování mnoha cestovatelům.
Winnebago Revel (44E)

Winnebago modernizací obytné dodávky Revel prodloužil její soběstačnost

Winnebago Revel, jeden z nejznámějších modelů dobrodružného života v obytných vozech prošel modernizací zaměřenou hlavně na soběstačnost. Nyní zvládne zajistit až týdenní pobyt mimo externí zdroje.
Weinsberg CaraLife 630 LQ

Atraktivní obytná dodávka Weinsberg CaraLife 630 LQ ve stylu vanlife

Tvůrci výjimečného vanu Weinsberg CaraLife 630 LQ se rozhodli pro zcela nový, téměř revoluční přístup. Cílem bylo vytvořit obytný vůz, který je důsledně zaměřen na mladou a aktivní cílovou skupinu.
Obytný vůz Carthago C-CompactLine vybaveny e-koloběžkou Egret X+

Obytné automobily Carthago jsou na požádání vybaveny e-koloběžkou Egret X+

Aby bylo možné snadno zůstat mobilní na místě stání, mohou být obytné automobily Carthago v rámci speciální akce dodány se dvěma terénními e-koloběžkami Egret X+ v barvě Stone White s označením Carthago.
City Camp (City by Dreamer)

Dreamer s novou značkou představil také kempingový minivan City Camp

Společnost Dreamer Vans představila nový kempingový minivan City Camp pro volný čas a každodenní použití. Francouzský výrobce jej však nepřináší svůj další model, ale uvedl jej pod novou značkou City by Dreamer.
Westfalia Club Joker Urban

Westfalia představila nový kempingový minivan Club Joker Urban na bázi Ford...

Westfalia přichází s novým minivanem Club Joker Urban jako alternativou k Fordu Nugget. Novinka postavená na základě Ford Transit Custom pojme až šest osob, vyspí se v něm čtyři lidé a vezme vše potřebné.
LMC Tourer A 690 G

LMC rozšiřuje sérii Tourer o alkovnu A 690 G pro šest...

LMC využívá svých znalostí z lehkých konstrukcí a odpovídá na zájem o vozidlá pro mnoho lidí. Na CMT představila alkovnu Tourer A 690 G pro šest osob s celkovou hmotnost nižší než 3,5 tuny.
CMT 2024 ve Stuttgartu

CMT ve Stuttgartu opět poukázal na velký zájem o karavaning a...

Největší veřejný veletrh cestovního ruchu a volného času na světě, CMT 2024 ve Stuttgartu, navštívilo více než 234 000 návštěvníků. Návštěvnost poukazuje na význam akce a další úspěch organizátora.
Electric Transformer House od Pininfarina a AC Future

Pininfarina a AC Future představily Electric Transformer House, vizi obytných vozů...

Veletrh CES 2024 byl opět dějištěm průlomových inovací. Mezi nejvýznamnější události patřilo odhalení Electric Transformer House, společného díla italského designérského domu Pininfarina a společnosti AC Future.
Citroën Holidays

Nový kempingový minivan Citroën Holidays v premiéře na CMT 2024

Citroën Holidays nabízí čtyři místa na spaní, kuchyni, zvedací střechu, otočná přední sedadla a mnoho dalších prvků. Kempingový minivan se zároveň ukazuje jako velmi praktický i pro každodenní používání.
Hymer ML-T 570

Hymer představuje na CMT 2024 nové kompaktní uspořádání Hymer ML-T 570

Hymer představil kompaktní model Hymer ML-T 570 s novou geometrií nábytku a chytrými prostorovými řešeními. Polointegrovaný vůz zaujme designovými styly, komfortními funkcemi a prvky soběstačnosti.
Eriba Car 600

Kultovní Eriba zažívá novým vanem Eriba Car 600 velký návrat mezi...

Značka Eriba překvapuje a vrací se do segmentu obytných vozů. Německý výrobce predstavil model Eriba Car 600 na bázi Volskwagen Crafter, který dává najevo svoji příslušnost k ikonické značce.
Hobby Maxia Van 680 DT

Hobby Maxia Van 680 DT s multifunkční skupinou sedadel na spaní...

Nová obytná dodávka Hobby Maxia Van 680 DT přináší útulnou hygge atmosféru. Její prostorný interiér se světlým ořechovým dřevem a šedým plstěným obkladem V-Flex doslova nechávají prostor pro kreativitu.
Dethleffs Trend 2024

Oblíbená řada obytných automobilů Dethleffs Trend přichází v modernizované podobě

Dethleffs Trend je stále považován za bestseller v modelovém programu značky. Jeho recept na úspěch je založen na rozsáhlé výbavě, atraktivním designu a přesvědčivých dispozičních řešeních, a to vše za atraktivní cenu.
Hobby Optima Ontour Edition F, V65 GE

Hobby na CMT ve Stuttgartu představí v premiéře Optima Ontour Edition...

Hobby přichází se speciální edicí na bázi Fiatu Ducato a výbavou Hobby all-inclusive. Edice Fiat s doplňky v hodnotě více než 11.000 eur vychází ze známého modelu Hobby Optima Ontour Edition V65 GE.
Westfalia Wave

Westfalia oznámila velký návrat značky na americký trh kempingovým vanem Wave

Poté, co společnost Westfalia oznámila minulého roku svůj návrat na severoamerický trh, odhalí veřejnosti na veletrhu Florida RV SuperShow (17. – 21. ledna 2024) novou obytnou dodávku Wave.
Frankia Platin Pure

Edice Frankia Platin Pure a nová Frankia Now v premiéře na...

Na CMT 2024 ve Stuttgartu se veřejnosti poprvé představí Frankia Platin Pure Edition se dvěma různými půdorysy. Svou premiéru na veletrhu bude mít také polointegrovaný model Frankia Now.

Značky a modely

Nejnovější příspěvky