Mercedes-Benz třída X koncept Tischer

CMT 2018: První kempingové úpravy pro Mercedes-Benz třídy X

Na veletrhu CMT ve Stuttgartu (13-21.1.2018) se představí první koncepty kempinkových úprav založených na nových vozů Mercedes-Benz třídy X. Na dlouho očekávané výstavě se objeví obytná nástavba Tischer a koncept přestavby od společnosti Van Essa s integrovanou kuchyní.
Concorde Centurion 1160 GSI

CMT 2018: Společnost Concorde představuje dva nové obytné automobily

Rok 2018 začíná pro nadšence karavaningu jako obvykle, s CMT (13.-21.1.2018) ve Stuttgartu, největším evropským veletrhem cestovního ruchu a karavaningu. Výrobce luxusních automobilů Concorde se chystá představit na veletrhu dva nové výrobky. Nejvyšším lákadlem...
For Caravan 2017

Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT navštívilo během tří dnů téměř 25 000 lidí

Od 10. do 12. března 2017 hostil areál PVA EXPO PRAHA výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Čtyři haly byly doslova nabité novinkami. Zájem o obytné vozy, karavany i lodě potvrdil stoupající oblibu nezávislého cestování a kempování. Za tři dny zhlédlo expozice 129 firem celkem 24 213 návštěvníků.

Češi karavaning milují, svědčí o tom i druhý den For Caravan 2017

O tom, že v Čechách je o obytná auta a karavany zájem se mohli přesvědčit návštěvníci 2. dne výstavy For Caravan. Přeplněné stánky jednotlivých předvádějících prodejců nenechali na o tom pochybách žádného návštěvníka. Dění kolem aut bylo opravdu těžké fotit.

Otevřely se brány For Caravan 2017

10. března se otevřely brány pražského výstaviště a představili se zajímavé exponáty českých prodejců obytných automobilů. S prvními obrázky Vám zároveň přinášíme i pozvánku na tento jarní festival karavaningu. Zaregistrujte se a získejte jako člen Akroklubu volnou vstupenku na výstavu For Caravan 2017.
ABF - For Caravan 2015

Veletrh FOR CARAVAN 2017 nově v souběhu se specializovanou výstavou lodí

Osmý ročník výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN nabídne opět o něco více než v roce uplynulém. Návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní cestovatelský festival se spoustou zajímavých hostů nebo soutěž o zapůjčení karavanu na celý víkend a první ročník specializované výstavy lodí FOR BOAT.
Festival Kolem světa karavanem, a lodí 2017

Cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí 2017

Festival KOLEM SVĚTA KARAVANEM A LODÍ je specializovaný festival pro všechny, kteří rádi cestují obytnou dodávkou, karavanem nebo na lodi. Série besed, přednášek a komentovaných projekcí tvoří doprovodný program veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA.
CMT Stuttgart 2017video

CMT Stuttgart představil novinky na trhu obytných automobilů pro rok 2017

Úvodní veletrh v roce 2017 věnován cestovnímu ruchu a obytným automobilem, CMT Stuttgart, nabídl velkou porci zajímavých modelů nejen nejznámějších a největších evropských výrobců. K vidění byly nejžhavější novinky jara 2017, které obohatí nabídku obytných automobilů různým vnitřním uspořádáním.

FOR CARAVAN: největší tuzemská přehlídka karavanů a obytných automobilů

Polovina dubna bude letos v PVA EXPO PRAHA patřit čím dál oblíbenějším nezávislým dovoleným. Tři výstavní haly budou od 15. do 17. dubna doslova nabité obytnými automobily, karavany, ale i doplňky pro autokempink a kempování. Přijďte se na veletrh poohlédnout po novém hotelu na čtyřech kolech.
Caravan Salon Dusseldorf

CARAVAN SALON 2014 ve videu

Pro ty, kteří se nemohou zučastnit největšího veletrhu karavanů na světě Caravan Salon 2014 v Dusseldorfu, přinášíme pár videí. Videí, které přibližují dění a doprovodné akce na této oslavě karavaningu.

Nejnovější příspěvky

AL-KO Carryback

První výsuvná tažná koule AL-KO Carryback pro karavany

Al-Ko přináší na trh první prodloužitelné zařízení pro karavany, které umožňuje připevnění komerčně dostupných nosičů kol určených pro montáž na tažnou kouli. Al-Ko Carryback je upevněn na podvozku karavanu prostřednictvím vyztužené konstrukce s přídavnou příčnou výztuhou. Když se nepoužívá, jednoduše se zatáhne pod karavan.