For Caravan 2017

Rekordní ročník veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL je před námi

Milujete nezávislé cestování a aktivní dovolenou nebo právě přemýšlíte, jak strávíte tu příští? Pak byste neměli chybět od 9. do 11. března 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Celé výstaviště totiž obsadí veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. Čeká na vás 6 hal plných karavanů, lodí i tipů na dovolenou. To vše doplní víkendový cestovatelský festival Kolem světa, na kterém si budete moci poslechnout zážitky zkušených cestovatelů a nechat se tak inspirovat od těch nejzkušenějších.
Mercedes-Benz třída X koncept Tischer

CMT 2018: První kempingové úpravy pro Mercedes-Benz třídy X

Na veletrhu CMT ve Stuttgartu (13-21.1.2018) se představí první koncepty kempinkových úprav založených na nových vozů Mercedes-Benz třídy X. Na dlouho očekávané výstavě se objeví obytná nástavba Tischer a koncept přestavby od společnosti Van Essa s integrovanou kuchyní.
Concorde Centurion 1160 GSI

CMT 2018: Společnost Concorde představuje dva nové obytné automobily

Rok 2018 začíná pro nadšence karavaningu jako obvykle, s CMT (13.-21.1.2018) ve Stuttgartu, největším evropským veletrhem cestovního ruchu a karavaningu. Výrobce luxusních automobilů Concorde se chystá představit na veletrhu dva nové výrobky. Nejvyšším lákadlem...
For Caravan 2017

Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT navštívilo během tří dnů téměř 25 000 lidí

Od 10. do 12. března 2017 hostil areál PVA EXPO PRAHA výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Čtyři haly byly doslova nabité novinkami. Zájem o obytné vozy, karavany i lodě potvrdil stoupající oblibu nezávislého cestování a kempování. Za tři dny zhlédlo expozice 129 firem celkem 24 213 návštěvníků.

Češi karavaning milují, svědčí o tom i druhý den For Caravan 2017

O tom, že v Čechách je o obytná auta a karavany zájem se mohli přesvědčit návštěvníci 2. dne výstavy For Caravan. Přeplněné stánky jednotlivých předvádějících prodejců nenechali na o tom pochybách žádného návštěvníka. Dění kolem aut bylo opravdu těžké fotit.

Otevřely se brány For Caravan 2017

10. března se otevřely brány pražského výstaviště a představili se zajímavé exponáty českých prodejců obytných automobilů. S prvními obrázky Vám zároveň přinášíme i pozvánku na tento jarní festival karavaningu. Zaregistrujte se a získejte jako člen Akroklubu volnou vstupenku na výstavu For Caravan 2017.
ABF - For Caravan 2015

Veletrh FOR CARAVAN 2017 nově v souběhu se specializovanou výstavou lodí

Osmý ročník výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN nabídne opět o něco více než v roce uplynulém. Návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní cestovatelský festival se spoustou zajímavých hostů nebo soutěž o zapůjčení karavanu na celý víkend a první ročník specializované výstavy lodí FOR BOAT.
Festival Kolem světa karavanem, a lodí 2017

Cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí 2017

Festival KOLEM SVĚTA KARAVANEM A LODÍ je specializovaný festival pro všechny, kteří rádi cestují obytnou dodávkou, karavanem nebo na lodi. Série besed, přednášek a komentovaných projekcí tvoří doprovodný program veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA.
CMT Stuttgart 2017video

CMT Stuttgart představil novinky na trhu obytných automobilů pro rok 2017

Úvodní veletrh v roce 2017 věnován cestovnímu ruchu a obytným automobilem, CMT Stuttgart, nabídl velkou porci zajímavých modelů nejen nejznámějších a největších evropských výrobců. K vidění byly nejžhavější novinky jara 2017, které obohatí nabídku obytných automobilů různým vnitřním uspořádáním.

FOR CARAVAN: největší tuzemská přehlídka karavanů a obytných automobilů

Polovina dubna bude letos v PVA EXPO PRAHA patřit čím dál oblíbenějším nezávislým dovoleným. Tři výstavní haly budou od 15. do 17. dubna doslova nabité obytnými automobily, karavany, ale i doplňky pro autokempink a kempování. Přijďte se na veletrh poohlédnout po novém hotelu na čtyřech kolech.

Nejnovější příspěvky