For-Caravan TZ2019

Veletrh FOR CARAVAN: stovky obytných aut a karavanů pod jednou střechou

Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování v karavanu nebo obytném autě, které je u Čechů rok od roku oblíbenější. Jestli i vy patříte mezi milovníky takového cestování, pak byste si neměli nechat ujít další ročník veletrhu FOR CARAVAN, který od 8. do 10. března 2019 obsadí letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA.
Expozice "Home Sweet Home - domácnost v pohybu" v muzeu Erwina Hymera

Nová expozice „Home Sweet Home – domácnost v pohybu“ v muzeu Erwina Hymera

Muzeum Erwina Hymera otevřelo pro veřejnost nový výstavní program "Home Sweet Home - domácnost v pohybu", který je zaměřen na mobilní domácnosti dní minulých a dnešních. Představené jsou šikovné nápady a užiteční pomocníci, kteří zajišťují, že cestovatelé dnes mohou dělat všechny věci téměř ze všeho.
For Caravan 2018

Karavany, obytná auta, lodě i tipy na dovolenou: od 9.3. v PVA EXPO PRAHA

Karavany, motorové čluny i luxusní jachty nebo retro obytné automobily. To vše bude od pátku 9. do neděle 11. března k vidění v areálu PVA EXPO PRAHA. Uskuteční se tam totiž další ročník veletrhů...
For Caravan 2017

Rekordní ročník veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL je před námi

Milujete nezávislé cestování a aktivní dovolenou nebo právě přemýšlíte, jak strávíte tu příští? Pak byste neměli chybět od 9. do 11. března 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Celé výstaviště totiž obsadí veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. Čeká na vás 6 hal plných karavanů, lodí i tipů na dovolenou. To vše doplní víkendový cestovatelský festival Kolem světa, na kterém si budete moci poslechnout zážitky zkušených cestovatelů a nechat se tak inspirovat od těch nejzkušenějších.
Mercedes-Benz třída X koncept Tischer

CMT 2018: První kempingové úpravy pro Mercedes-Benz třídy X

Na veletrhu CMT ve Stuttgartu (13-21.1.2018) se představí první koncepty kempinkových úprav založených na nových vozů Mercedes-Benz třídy X. Na dlouho očekávané výstavě se objeví obytná nástavba Tischer a koncept přestavby od společnosti Van...
Concorde Centurion 1160 GSI

CMT 2018: Společnost Concorde představuje dva nové obytné automobily

Rok 2018 začíná pro nadšence karavaningu jako obvykle, s CMT (13.-21.1.2018) ve Stuttgartu, největším evropským veletrhem cestovního ruchu a karavaningu. Výrobce luxusních automobilů Concorde se chystá představit na veletrhu dva nové výrobky. Nejvyšším lákadlem...
For Caravan 2017

Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT navštívilo během tří dnů téměř 25 000 lidí

Od 10. do 12. března 2017 hostil areál PVA EXPO PRAHA výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Čtyři haly byly doslova nabité novinkami. Zájem o obytné vozy, karavany i lodě potvrdil stoupající oblibu nezávislého cestování a kempování. Za tři dny zhlédlo expozice 129 firem celkem 24 213 návštěvníků.

Češi karavaning milují, svědčí o tom i druhý den For Caravan 2017

O tom, že v Čechách je o obytná auta a karavany zájem se mohli přesvědčit návštěvníci 2. dne výstavy For Caravan. Přeplněné stánky jednotlivých předvádějících prodejců nenechali na o tom pochybách žádného návštěvníka. Dění kolem aut bylo opravdu těžké fotit.

Otevřely se brány For Caravan 2017

10. března se otevřely brány pražského výstaviště a představili se zajímavé exponáty českých prodejců obytných automobilů. S prvními obrázky Vám zároveň přinášíme i pozvánku na tento jarní festival karavaningu. Zaregistrujte se a získejte jako člen Akroklubu volnou vstupenku na výstavu For Caravan 2017.
ABF - For Caravan 2015

Veletrh FOR CARAVAN 2017 nově v souběhu se specializovanou výstavou lodí

Osmý ročník výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN nabídne opět o něco více než v roce uplynulém. Návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní cestovatelský festival se spoustou zajímavých hostů nebo soutěž o zapůjčení karavanu na celý víkend a první ročník specializované výstavy lodí FOR BOAT.

Nejnovější příspěvky