63. ročník Caravan Salon Düsseldorf otevře brány 30. srpna 2024 a opět rozbuší srdce karavanistické komunity. Přední světový veletrh představí širokou a pestrou nabídku produktů a služeb pro mobilní trávení volného času. Nejvýznamnější výrobci v sektoru budou v Düsseldorfu prezentovat obytné automobily, dodávky a karavany pro každý vkus a každou destinaci. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit také na obrovský výběr příslušenství, technického vybavení, dílů na přestavby, střešních stanů, mobilních domů, příslušenství pro karavaning a kempink, cestovatelských destinací, kempů a míst pro karavany.

Caravan Salon Düsseldorf 2023
Caravan Salon Düsseldorf 2023, foto: Messe Düsseldorf / Tillmann

„Navzdory náročným podmínkám byl zájem vystavovatelů vysoký a stejně jako v předchozím roce budeme moci nabídnout jedinečný a rozmanitý sortiment výrobků a značek v 16 halách a na vnější ploše. S počtem přihlášek na Caravan Salon jsme velmi spokojeni. Jsou zde zastoupeni všichni významní mezinárodní lídři na trhu, jakož i mnoho nových vystavovatelů. Pouze zde v Düsseldorfu nabízí odvětví karavaningu tuto bezkonkurenční nabídku vozidel, výrobků, příslušenství a služeb. Na veletrhu Caravan Salon lze pocítit a zažít karavaning v jeho kompletní podobě, od vozidla až po vysněnou destinaci,“ říká nadšený ředitel Stefan Koschke.

Přečtěte si také:  Veletrh CMT 2024 ve Stuttgartu rozbuší srdce fanoušků karavaningu již v lednu

Během deseti dnů trvání veletrhu mohou všichni příznivci mobilního trávení volného času zažít spoustu světových premiér a několik mimořádně velkolepých obytných automobilů a karavanů, kde spektrum sahá od střešních stanů a rodinných vozů až po luxusní obytné automobily. Kromě rozmanitosti vozidel je bezkonkurenční i oblast příslušenství, technického vybavení a dílů pro přestavbu. Na žádné jiné karavanistické akci na světě nenajdou profesionálové a koneční spotřebitelé větší a komplexnější sortiment.

Caravan Salon Düsseldorf 2023
Caravan Salon Düsseldorf 2023, foto: Messe Düsseldorf / mateusztondel.com

Návštěva Caravan Salonu nabízí kromě rozmanitosti produktů i skutečnou přidanou hodnotu díky doprovodnému programu, který je dokonale přizpůsoben zájmům a potřebám karavanistů. „StarterWelt“ pro začátečníky, „Self-Caravanning Adventure“ pro individualisty, pódium Travel & Nature Connect a kino Dream Tour pro nadšence cestování, jakož i mnohé další atrakce zvou na návštěvu výstaviště v Düsseldorfu. Kromě toho je Caravan Salon nejdůležitějším dialogovým fórem pro odborníky, experty a průmyslová sdružení z celého světa.

Přečtěte si také:  Čínský průmysl obytných automobilů se připravuje na AIC 2024
Caravan Salon Düsseldorf 2023
Caravan Salon Düsseldorf 2023, foto: Messe Düsseldorf / Tillmann

Přehlídkový den (Preview Day) v pátek 30. srpna je prvním dnem veletrhu a je vhodný zejména pro zájemce, kteří si chtějí živě prohlédnout a prohlédnout novinky a inovace v tomto odvětví. Díky omezenému kontingentu vstupenek je možná volnější prohlídka výstavních hal. Exkluzivní atmosféra umožňuje návštěvníkům porovnat své oblíbené modely bez časového tlaku a doporučuje se zejména návštěvníkům s konkrétními nákupními záměry. Přehlídkový den je ideální i pro odborníky, experty z odvětví a obchodní návštěvníky jako platforma pro navazování kontaktů s individuálním poradenstvím a podrobnými diskusemi.

Vstupenky se začnou prodávat 11. června. Aktuální informace a novinky naleznete na webové stránce www.caravan-salon.de.

Zdroj: Messe Düsseldorf

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!