Společnost LMC Caravan ze Sassenbergu získala za obytnou dodávku Innovan 592 prestižní ocenění German Innovation Award 2024 v kategorii Excellence in Business to Consumer: Transportation. Toto uznání je výsledkem inovativního prostorového konceptu, který si vyžádali, vyhodnotili a schválili zákazníci samotní. Požadavek byl koncept obytného automobilu o délce pod 6 metrů s podélnými lůžky, bez omezení komfortu spaní a bydlení.

Inovativní prostorový koncept LMC Innovan 592

LMC Innovan 592 je kompaktní obytný vůz s jedinečným prostorovým konceptem, pokud jde o komfort spaní a bydlení. Obytná dodávka, kterou si vyžádali příznivci karavaningu a v průzkumu si získala koncové zákazníky, byla představena jako studie na veletrhu CMT 2023. Zvláštností tohoto vozu je jeho uspořádání s podélnými lůžky v obytném vozidle o délce pod 6 metrů bez omezení komfortu a inovativní koncepce s otočným WC a sklopným umyvadlem.

Přečtěte si také:  VANTourer MAN 600 D přesvědčí koncepcí prostoru a asistenčními systémy
LMC Innovan 592
Nové uspořádání koupelny a kuchyně v půdorysu Innovan 592 znamená více místa pro dvě samostatné podélné postele, které po spojení vytvoří jednu velkou plochu na spaní. Foto: LMC Caravan

Slavnostní předávání cen v Berlíně

Ocenění si na slavnostním ceremoniálu German Innovation Award 2024 v Berlíně převzali minulý týden Dominik Osthues, vedoucí oddělení produktového managementu, a Markus Grabosch, vedoucí oddělení vývoje a designu. Pro společnost LMC Caravan je toto ocenění důkazem neustálých inovací a snahy o nejvyšší kvalitu při vývoji vozidel. „Jsme hrdí na to, že naše nápady a úsilí byly oceněny. Toto ocenění je pro nás čestným poplácáním po rameni“, říká Markus Grabosch, vedoucí oddělení designu a vývoje.

LMC Innovan 592, German Innovation Award 2024
Dominik Osthues, vedoucí oddělení produktového managementu, a Markus Grabosch, vedoucí oddělení vývoje a designu, foto: LMC Caravan

LMC Innovan 592, postavený na základním vozidle Ford Transit, je vhodný pro každého, kdo miluje nejen flexibilitu a spontánní výlety, ale také delší cesty a vytouženou dovolenou. Nejkompaktnější vůz v produktové řadě LMC spojuje dynamiku se sportovním designem. Interiér, laděný v moderním tmavém a světlém dubu, nabízí dostatek možností pro individuální potřeby. Koncovým zákazníkům je dostupný za doporučenou cenu 56.900 eur*.

Zdroj: LMC Caravan

* Výrobcem doporučená maloobchodní cena založená na prodejních cenách v zemi výrobce. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku konverze měny a DPH, poplatků a dovozních cel specifických pro danou zemi. Aktuální ceny poskytují místní prodejci.

LMC Caravan GmbH & Co. KG

LMC je zkušený výrobce obytných automobilů, obytných van a karavanů pod záštitou skupiny Erwin Hymer Group. V závodě Sassenberg v Münsterlandu společnost již více než 65 let vyrábí ve vlastním výrobním závodě vozidla pro volný čas, která se vyznačují vysokou kvalitou, odolností, bezpečností a mnoha chytrými nápady, které umožňují bezstarostné cestování.

Domovská stránka výrobce: www.lmc-caravan.de

Další informace na naší stránce: LMC

Inzerce – prodej, pronájem a koupě vozidel LMC

Přečtěte si také:  Nový integrovaný obytný vůz Laika Kreos: ikona stylu, designu a pohodlí

German Design Council

Německá rada pro design (German Design Council) jako přední německá autorita v oblasti designu a značek pracuje na podpoře povědomí společnosti a podporuje je ve všech záležitostech týkajících se vývoje značek a designu. German Design Council byla založena německým Spolkovým sněmem a nadací podporovanou členy německého průmyslu. Od roku 1953 jsou udělována ocenění pro řešení na mezinárodní úrovni v oblastech: design, značka a inovace.

Domovská stránka: www.german-design-council.de

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!