U příležitosti uvedení nového modelu Maxia Van 680 DT na trh, začíná společnost Hobby sezónu 2024 výjimečnou akcí. Maxia Van 680 DT je do konce května k dispozici za zaváděcí cenu sníženou o 20.000 eur. Nabídka, která je u zúčastněných specializovaných prodejců okamžitě platná, zahrnuje všechny hlavní prvky výbavy.

Prostorný interiér

Nový přírůstek Hobby Maxia Van 680 DT přináší s sebou útulnou hygge atmosféru. Jeho prostorný interiér a přímočarý design se světlým ořechovým dřevem a šedým plstěným obložením V-Flex spojují severskou čistotu s příjemnou životní atmosférou.

V přední části je sezení pro dvě osoby včetně otočných křesel pro řidiče a spolujezdce a prostorná skříň, kterou lze vybavit tyčí na šaty nebo dvěma policemi. Otočný sloupový otočný stůl lze přesně přizpůsobit nebo uložit do standardní dvojité podlahy. Středobodem nového vozu je zadní multifunkční část, která je zároveň místem k sezení i spaní. Přes den mobilní pracovní prostor k sezení tváří v tvář, večer útulné posezení do tvaru U, v noci jednolůžko nebo dvojlůžko o délce 2m. Pohodlí při spánku zaručuje 3-stupňový systém matrací a lamelových roštů. Polohování se skloněným opěradlem nabízí příjemný komfort sezení díky posuvným sedacím plochám.

Bohatá výbava Hobby Maxia Van

S hmotností necelých 3,5 tuny je Hobby Maxia Van 680 DT vybavena pro všechny situace, již pro delší letní dovolenou, mobilní práci nebo spontánně krátké výlety. Díky výkonnému naftovému topení Truma Combi D 6, dvojité podlaze a vysoce účinné izolaci Cellofoam vyrobené až ze 60% z recyklovaných vláken je obytná dodávka předurčena pro celoroční použití. Bezpečnost jízdy, komfort a výkon jsou v tomto čistě dvoumístném autě standardem díky široké nabídce asistenčních systémů základního vozu VW Crafter Trendline, 8-stupňové automatické převodovce a motoru o výkonu 177 k.

Přečtěte si také:  Nová, inteligentnější a všestrannější generace kempingového minivanu Ford Nugget
Hobby Maxia Van 680 DT
Hobby Maxia Van 680 DT, foto: Hobby

Standard vybavení je vysoký, kromě sprchy s WC obsahuje také 90 litrovou kompresorovou chladničku, dřez a varnou desku se dvěma hořáky a elektrickým zapalováním. Díky vysoké střeše má Hobby Van průběžnou vnitřní světlou výšku dva metry.

Hobby Maxia Van 680 DT je nyní k dispozici u zúčastněných prodejců za zaváděcí cenu 69.750 eur* namísto původních 89.750 eur*. Akce platí do konce května.

Podrobnější informace o modelu naleznete v našem článku: Hobby Maxia Van 680 DT s multifunkční skupinou sedadel na spaní a sezení tváří v tvář

Zdroj: Hobbyhttps://www.hobby-caravan.de/

* Výrobcem doporučená maloobchodní cena založená na prodejních cenách v zemi výrobce. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku konverze měny a DPH, poplatků a dovozních cel specifických pro danou zemi. Aktuální ceny poskytují místní prodejci.

Hobby
Hobby je jedním z předních světových výrobců karavanů a obytných aut. Společnost vyrábí karavany již více než 40 let a obytné automobily více než 25 let v tradičním městě Fockbek ve Schleswig-Holsteinu, které je dnes jedním z největších výrobních závodů v Evropě. Vozidla jsou vyráběna s použitím nejmodernějšího vybavení v nejvyšší kvalitě výroby se smyslem pro detail. V továrně, kde se ročně vyrobí více než 15 000 vozů zaměstnává Hobby více než 1200 lidí. Hobby zároveň představuje pověst inženýrské dokonalosti, kterou je Německo známo. Jako základ pro své modely využívá pouze vozidla známá svým komfortem, vynikající ovladatelností a spolehlivostí. Všechny jsou standardně vybaveny vysokou úrovní výbavy, která zajišťuje bezpečnou a uvolněnou jízdu. Pro obytné vozy Hobby je typický sportovní designový jazyk s plynulými liniemi a aerodynamickými tvary.

Domovská stránka výrobce: hobby-caravan.de

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Hobby

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Hobby

Přečtěte si také:  Ford Transit 2024 s novými digitálními funkcemi a vylepšenými technologiemi

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!