Westfalia Columbus 540 D

Nová Westfalia Columbus 540 D

Westfalia představila jednu z nejvýznamnějších novinek letošních podzimních veletrhů. Obytná dodávka kompaktních rozměrů s délkou 5,40 m má v sobě plnohodnotnou koupelnu, kuchyň, pevnou manželskou postel a pohodlné posezení. Navíc je možné objednat si volitelnou střešní stanovou nástavbu. Stejně jako zbytek rady, i 540 D je založena na Fiatu Ducato, tentokrát s krátkým rozvorem.
Bimobil, automobily a nástavby stvořené pro dobrodružství v těžkém terénuvideo

Bimobil, automobily a nástavby stvořené pro dobrodružství v těžkém terénu

Firma Bimobil je známá svými kvalitními produkty, které přináší pro své spokojené zákazníky již od roku 1977. V současnosti opouští brány závodu zhruba 100 obytných automobilů a obytných nástaveb ročně. Jejich podíl je přitom více než vyrovnaný. Populární nástavby na pick-upy jsou určeny pro různé značky automobilů, počínaje Nissanem přes Ford až po VW.
Rodinný automobil Itineo SLB700

Nový rodinný automobil Itineo SLB700

Itineo přichází do roku 2018 nejen s novým designem a konstrukcí Itineo Life, ale i s jednou zaujívavou novinkou, která potěší hlavně milovníky rekreačních vozidel určených pro rodiny s dětmi. Nový rodinný obytný automobil SLB700 je vybaven v zadní části samostatným dětským pokojem Kiddy-Neo.
Chausson 716video

Chausson 716, nová generace rodinného polointegrovaného automobilu

Nová generace polointegrovaného obytného automobilu Chausson 716 je na trhu s rekreačními vozy jedinečná. Jedná se o první rodinný automobil s nízkým profilem, který v sobě ukrývá elektricky ovládané lůžka v zadní části, které lze přes den vytáhnout pod strop a vytvořit tím volnou plochu, která dá prostor pro pohodlný dětský pokoj.
Výročí v Capronu: 50 000 obytných vozů z Neustadtu v Sasku

Výročí v Capronu: 50 000 obytných vozů z Neustadtu v Sasku

V červenci roku 2005 byla založena společnost Capron GmbH jako společný podnik společností Hymer AG a Dethleffs GmbH & Co. KG. O rok nato v prosinci 2006 opustil výrobní linku v Neustadtu v Sasku první obytný automobil. 25. října 2017 sjíždí z výrobní linky Capronu integrovaný Sunlight I 68 jako 50000. vyrobený obytný vůz společnosti.
Globe Traveller Voyager

Globe-Traveller – pro všechny, kdo milují cestování

Značka Globe-Traveller vyčnívá mezi ostatními výrobci obytných dodávek, právě kvůli její průkopnickým a inovativním řešením. Jsou to první dodávková vozidla vybavena dvojitou podlahou, což znamená, že mohou být v pohodě využívány i v zimním období. Z praktického hlediska toto řešení přináší rovnou podlahu po celé délce automobilu a eliminování nekomfortních rozdílů mezi úrovněmi kabiny a obytným prostorem.
Rapido Distriction pro rok 2018

Rapido pro rok 2018 propracoval svou luxusní modelovou řadu Distinction

Francouzský výrobce Rapido přišel pro rok 2018 se zcela propracovanou modelovou řadou Distinction. Integrované obytné automobily jsou oproti předchůdcům snadno rozpoznatelné díky jedinečné moderní masce chladiče. Rada Distinction pro modelový rok 2018 tentokrát sestává ze čtyř modelů třídy A.
Rapido - nábytek Elegance

Rapido přichází na podzim se speciální sérií Premium Edition

Významný francouzský výrobce obytných automobilů Rapido se na podzim zaměřil na své tři luxusní modely a přidal k jejich standardní výbavě doplňky, které mají za úkol zvýšit jejich prestiž ještě více. O které modely jde? S označením Premium Edition se nyní může pochlubit polointegrovaný model 696F a integrované 8069dF a i96.

Kreos 8009, nová vlajková loď od Laiky

S novým modelem Kreos 8009 chce italská Laika povýšit úroveň cestování a komfortu. Nová vlajková loď je postavena na podvozku Iveco Daily 65C s motorem o výkonu 180 koňských sil. Kreos drží na silnici krásné a slibuje i skvělý jízdní komfort díky automatické převodovce a samonivelačnímu systému pneumatického odpružení.
Arca Europa H 640 GLM

Novinka 2018 z Itálie – Arca Europe H 640 GLM

Novinka z Itálie od výrobce obytných automobilů Arca je určena převážně pro páry nebo malé rodiny. Nový model integrovaného automobilu doplňuje rodinu modelové řady Europe o kompaktní typ s délkou 6,40 m. Na podvozku Fiat Ducato AL-KO nabízí množství skladovacího prostoru a to hlavně díky dvojité podlaze.
Přejít k navigační liště