Akromobil Inzerce - prodej, pronájem, koupě a služby ze světa karavaningu
Pro lepší zážitek prosím změňte svůj prohlížeč na CHROME, FIREFOX, OPERA nebo Internet Explorer.
Skvělé nabídky

ze světa karavaningu a kempingu

Náš karavan salón přináší aktuální nabídku nových obytných automobilů a karavanů oficiálních prodejců a dealerů, ojeté modely k prodeji od soukromých osob, prodejců a autobazarů. Portfolio doplňují nabídky půjčoven obytných automobilů a firem zajišťujících servis a ostatní služby.
Kromě vozidel a služeb je možné zde najít doplňky, náhradní díly, příslušenství a spoustu dalších užitečných věcí spojených s karavaningem, ať už je chcete prodat nebo koupit.

Rychlé vyhledávání

Doporučené nabídky

Nejnovější inzeráty

526 000 Kč

Demo karavan 2

Publikováno: 3. 4. 2020
Demo vozidlo 2
1 299 000 Kč

Demo vozidlo 2

Publikováno: 3. 4. 2020
Demo vozidlo 3
1 478 500 Kč

Demo vozidlo 3

Publikováno: 2. 4. 2020
Plotýnkový kufrový gril Campingaz 200 SGR
2 999 Kč

Plotýnkový kufrový gril Campingaz 200 SGR

Publikováno: 21. 3. 2020
Thule Omnistor 5200 s motorem
18 000 Kč

Thule Omnistor 5200 s motorem

Publikováno: 21. 3. 2020
Akce
Inzerce
Vytvořit a publikovat inzerát je u nás jednoduché.
Navíc prodávat na portálu, který se specializuje pouze na karavaning a služby spojené s tímto segmentem, může být pro Vás výhrou.
Vložit inzerát

JAK TO FUNGUJE

Vytvořit a publikovat inzerát je u nás jednoduché. Navíc publikovat a prodávat na portálu, který se specializuje pouze na karavaning a služby spojené s tímto segmentem, může být pro Vás výhrou.

VYTVOŘTE SI ÚČET

Stačí se jednoduše zaregistrovat a ověřit účet.

Obrázek

01

PUBLIKUJTE INZERÁT

Zadejte bezplatně inzerát nebo si pořiďte jeden z rozšiřujících balíčků, který Vám přinese více možností. Je jen na Vašem výběru jak se rozhodnete.

Obrázek

02

PRODÁVEJTE

Najděte nové majitelé pro prodávané předměty a udělejte jim radost.

03

Novinky ze světa obytných automobilů a karavaningu

Nejnovější příspěvky z našeho magazínu

Hanroad Trek
Čistě francouzské kempingové minivany Hanroad Trek
I když název značky tomu nenapovídá, Hanroad je čistě francouzský výrobce, spadající pod křídla skupiny Pilote. Při stavbě automobilů se firma opírá o bohaté zkušenosti, nabyté během 90 leté historie. První vozy byly v rodině Gérardů navrženy již v roce 1929 a její domovským sídlem je francouzský Angers. Značka je na svůj původ náležitě hrdá, dokonce všechny použité díly pocházejí domovské země. Hanroad, specialista na kompaktní kempingové minivany, nabízí pět modelů série Trek, založené na vozidlech Renault Traffic. Kempingové minivany Hanroad jsou standardně založené na vozidle Renault Traffic. Výrobce si je vybral pro jejich všestrannost, ovladatelnost a pohodlí. Tento malý dodávkový... číst více ...
CrossCamp Life
Crosscamp posiluje svou pozici modelem Life se základem Opel Zafira
Crosscamp, nejmladší značka skupiny Erwin Hymer Group a specialista pro kompaktní kempingové minivany, vstupuje do své druhé fáze a rozšiřuje prodejní síť. K dispozici bude totiž u prodejců Opel její druhé vozidlo Crosscamp Life, na základě Opel Zafira s délkou 4,95 metru. Nová varianta je v pozici jako perfektní partner pro sportovní outdoorové aktivity. Stejně jako sesterský model, i Crosscamp Life využívá flexibilní koncept, který umožňuje jeho neomezené využití. Crosscamp Life se svým starším sourozencem sdílí koncept standardních prvků, jako je stanová úprava střechy, lehátkové úprava lavice, vestavěné skříně a kuchyňka. Svými vlastnostmi představuje plnohodnotného společníka nejen na výlety za dobrodružstvím... číst více ...
Mercedes-Benz Marco Polo Activity
Mercedes-Benz Marco Polo Activity prochází aktualizací
Díky propracované verzi Vito prochází i Marco Polo Activity od společnosti Mercedes-Benz rozsáhlou aktualizací. Kempingový van s označením 300 d dostal v předstihu nový špičkový motor s výkonem 239 k (176 kW) a točivým momentem 500 Nm (plus 30 Nm). Marco Polo zrychlí z 0 na 100 km/h za 7,9 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 210 km/h. Od října dostane model výškově nastavitelný systém vzduchového odpružení Airmatic, nově navržený zadní nárazník a panely na podvozku. Zvyšuje se počet dostupných bezpečnostních a asistenčních systémů z deseti na 13, včetně aktivních asistentů vzdálenosti a aktivních brzdových asistentů. Interiér má nové dekorativní prvky, digitální vnitřní... číst více ...

Naši partneři

ve virtuálním autosalonu nových obytných automobilů a karavanů

Nahoře