Akromobil Inzerce - prodej, pronájem, koupě a služby ze světa karavaningu
Pro lepší zážitek prosím změňte svůj prohlížeč na CHROME, FIREFOX, OPERA nebo Internet Explorer.
Skvělé nabídky

ze světa karavaningu a kempingu

Náš karavan salón přináší aktuální nabídku nových obytných automobilů a karavanů oficiálních prodejců a dealerů, ojeté modely k prodeji od soukromých osob, prodejců a autobazarů. Portfolio doplňují nabídky půjčoven obytných automobilů a firem zajišťujících servis a ostatní služby.
Kromě vozidel a služeb je možné zde najít doplňky, náhradní díly, příslušenství a spoustu dalších užitečných věcí spojených s karavaningem, ať už je chcete prodat nebo koupit.

Rychlé vyhledávání

Doporučené nabídky

Nejnovější inzeráty

19 490 Kč

CASEGRILL – kufříkový gril

Publikováno: 14. 5. 2020
Demo karavan 2
526 000 Kč

Demo karavan 2

Publikováno: 3. 5. 2020
Demo vozidlo 2
1 299 000 Kč

Demo vozidlo 2

Publikováno: 3. 5. 2020
Inzerce
Inzerce
Vytvořit a publikovat inzerát je u nás jednoduché.
Navíc prodávat na portálu, který se specializuje pouze na karavaning a služby spojené s tímto segmentem, může být pro Vás výhrou.
Vložit inzerát
Doporučujeme

JAK TO FUNGUJE

Vytvořit a publikovat inzerát je u nás jednoduché. Navíc publikovat a prodávat na portálu, který se specializuje pouze na karavaning a služby spojené s tímto segmentem, může být pro Vás výhrou.

VYTVOŘTE SI ÚČET

Stačí se jednoduše zaregistrovat a ověřit účet.

Obrázek

01

PUBLIKUJTE INZERÁT

Zadejte bezplatně inzerát nebo si pořiďte jeden z rozšiřujících balíčků, který Vám přinese více možností. Je jen na Vašem výběru jak se rozhodnete.

Obrázek

02

PRODÁVEJTE

Najděte nové majitelé pro prodávané předměty a udělejte jim radost.

03

Novinky ze světa obytných automobilů a karavaningu

Nejnovější příspěvky z našeho magazínu

Porovnání užitečného zatížení obytných automobilů: Kolik si vzít s sebou?
Porovnání užitečného zatížení obytných automobilů: Kolik si vzít s sebou?
Mnoho rodin si plánuje dovolenou obytným automobilem, ale kolik zavazadel si vlastně mohou s sebou vzít? Jaké modely vozidel jsou pro rodiny vhodné, pokud jde o užitečné zatížení? Německý automobilový klub ADAC hledal na tyto otázky odpovědi a prozkoumal z hlediska kapacity užitečného zatížení pět konceptů obytných automobilů v třídě do 3,5 tuny. Základem pro srovnání byla rodina s dvěma dospělými a dvěma dětmi, které spolu se svými zavazadly obsadí místo v obytném automobilu připraveném pro výjezd na dovolenou. Srovnání ukazuje, kolik rezervy užitečného zatížení má každé vozidlo. V pěti zkoumaných třídách jsou určité významné rozdíly a aby bylo možné některé... číst více ...
Ququq MidiBox a Toyota Proace Verso
Příslušenství pro kempování a volný čas pro Toyota Proace Verso
Nový kempingový box Ququq MidiBox byl vyvinut speciálně pro Toyotu Proace Verso a je vhodný i pro vozidla, která jsou o něco kompaktnější než VW Bulli, přičemž zároveň nabízejí dostatek vnitřního prostoru. S ním je možné tyto vozy přeměnit na kempingové minivany v několika jednoduchých krocích. https://youtu.be/xg4VJPThrUw Kempingový box Ququq MidiBox Za tímto účelem je MidiBox umístěn v kufru a jako celek obsahuje vše podstatné pro cestu a kemping: postel, kuchyň, zásobníky s vodou a úložný prostor. Kuchyňskou část představuje kompaktní zásuvka s ochranou proti větru, dostupná přes zadní výklopné dveře. Zásuvka je na teleskopických kolejnicích s povolenou zátěží 45 kg. Součástí je... číst více ...
Hymer - Caravan Salon
Hymer ruší účast na Caravan Salonu 2020
Společnost Hymer GmbH & Co. KG se i po ohlášeném odložení Caravan Salonu 2020 v Düsseldorfu rozhodla letos zrušit účast na největším veletrhu karavaningu na světě. Kromě Caravan Salonu se toto rozhodnutí týká i všech ostatních velkých událostí, které se letos konají v celé Evropě. Zdravotní rizika spojená s pandemií koronaviru zásadně změnily podmínky účasti na významných událostech v tomto roce. "Zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů je naší nejvyšší prioritou. Opatření, která budou pandemií koronaviru COVID-19 pokračovat i v příštích měsících, znemožní uvolněnou atmosféru a důkladné rozhovory mezi lidmi. Byly by tím ovlivněné vysoké standardy, které společnost Hymer klade... číst více ...

Naši partneři

ve virtuálním autosalonu nových obytných automobilů a karavanů

Nahoře