Pro lepší zážitek prosím změňte svůj prohlížeč na CHROME, FIREFOX, OPERA nebo Internet Explorer.

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi

Vkládaní a editace inzerátu
  Inzerát lze vložit pomocí tlačítka „Vložit inzerát“ v hlavičce na pravé straně nebo pomocí plovoucí nálepky vpravo dolu.
  Limit v neplacených kategoriích je pro registrovaného uživatele 20 inzerátů po dobu 30 dní. Po této době si může každý uživatel platnost inzerátu prodloužit. Vždy je však platnost max. 30 dní. To neplatí, pokud si objednáte některý z balíčků, kde jsou služby stanoveny na míru.
  Inzeráty jsou rozděleny do jednotlivých kategorií, z nichž většina je zdarma. Za inzeráty se platí pouze v případě, že prodejce nabízí na prodej obytné vozidlo, karavan, obytné nástavby nebo nabízí služby.
  Na prodej je možné nabízet všechny typy obytných automobilů, které lze zařadit do kategorií: integrované nebo polointegrované (semintegrované) obytné automobily, alkovny, kempingové minivany a obytné dodávky. Užitková vozidla, dodávky, které jsou podle majitele vhodné na přestavbu nelze zařadit do žádné kategorie, proto nabídka nebude schválena a inzerát nebude zveřejněn. Upozorňujeme, že v takovém případě se jedná o schvalování se záporným výsledkem a prodejci v souladu se Smluvními podmínkami pro užívání služeb serveru akromobil.cz/inzerce nevzniká nárok na vrácení peněz za zakoupený balík.
  Ano, vkládat inzeráty a nabídky je možné pouze registrovaným uživatelům s ověřenou e-mailovou adresou.
  Patrně nemáte ve vašem inzerátu vyplněný některý povinný údaj, nebo máte v některé kolonce nesprávnou hodnotu (např. Písmenka v telefonním čísle apod.) Povinné údaje mají u názvu položky znak hvězdička (*). Pokud uděláte chybu, systém vás zpravidla upozorní varovnou hláškou.
  Inzeráty zdarma mohou mít až 10 fotografií. U placené inzerce je možné navýšit počet fotografií dle výběru z některého našich předplatných balíčků..
  Ideální rozměr fotografie pro vložení je 1024 x 768 pixelů a vyšší o maximální velikosti 1M.
  První možnost úpravy je ze stránky inzerátu, kdy se po přihlášení objeví v hlavičce inzerátu odkaz k jeho editaci. Další možností je po přihlášení měnit inzerát na stránce Vašeho profilu v sekci "Moje nabídky", kde je nachází seznam všech Vašich inzerátů. V této sekci můžete inzerát také smazat popř prodloužit jeho platnost.
  Celý tento proces trvá obvykle do hodiny, hlavně v době pracovních hodin. Mimo pracovní hodiny, o víkendu a ve dnech pracovního volna to může trvat déle, snažíme se však tento čas zbytečně neprodlužovat. Platnost inzerátu se počítá od chvíle zveřejnění na portálu akromobil.cz/inzerce.
image
Nahoře