Pondělí, 8. července, 2024
Volkswagen Trasporter T7

Ikonický a jasný design sedmé generace VW Transporter

Volkswagen Užitkové vozy představil první detaily nového modelu VW Transporter. Uvedení sedmé generace, která přebírá a nově interpretuje typické designové rysy šesti předchůdců na trh, se uskuteční v prvním čtvrtletí 2025.
Fiat Ducato 2024

FIAT Professional představil novou automatickou převodovku AT8

FIAT Professional přichází s novou převodovkou AT8, která demonstruje odhodlání neustále vylepšovat své produkty. 8-stupňová automatická převodovka je určena pro nové Ducato, včetně varianty Camper.
Volkswagen Transporter T7

Volkswagen Transporter T7: Nové detaily interiéru a zavazadlového prostoru

Volkswagen Užitkové vozy uvolnil další podrobnosti o interiéru a zavazadlovém prostoru nové generace modelu Transporter. Podobně jako Multivan a ID. Buzz, přijde T7 s digitálním kokpitem ve standardní výbavě.
Ford Tourneo Connect Plug-In Hybrid

Ford posiluje multifunkční Tourneo Connect uvedením nového plug-in hybridního pohonu

Ford zatraktivnil svůj oblíbený multifunkční model uvedením nového vyspělého plug-in hybridního pohonu. Tourneo Connect Plug-In Hybrid (PHEV) umožní jízdu na čistě elektrický pohon na vzdálenost až 110 km.
FIAT Professional

FIAT Professional odhaluje novou sestavu Ducato, Doblò a Scudo 2024

FIAT Professional zveřejnil podrobnosti o výrazně obnovené sestavě Ducato, Doblò a Scudo pro rok 2024 s novými elektrickými pohonnými jednotkami, designem, systémy konektivity a novou generací ADAS.
Volkswagen Crafter 2024

Volkswagen Crafter 2024 s digitálním kokpitem a řadou asistečních systémů

Nový Volkswagen Crafter 2024 je posunut na vyšší úroveň prostřednictvím rozsáhlé aktualizace softwaru a hardwaru. Zcela přepracovaný byl zejména kokpit, který je nyní vybaven nejnovější generací informačně-zábavných systémů.
Laika Kreos v klimatické komoře

Obytný vůz Laika Kreos předvedl v klimatické komoře výborné izolační schopnosti

Laika potvrdila účinnost svých řešení a podstupila integrovaný model Kreos H 5109 testu v klimatické komoře. Výsledek byl pozoruhodný a úspěšné absolvování testů potvrdilo stavební kvalitu systému Kreos.
FIAT, koncept kempingového mikrovanu

FIAT odhaluje pět koncepčních vozů, včetně kempingové verze

FIAT odhalil novou rodinu vozů inspirovaných populárním modelem Panda, včetně kempinkové verze. Všech pět koncepčních vozů je postaveno na společné globální platformě od Stellantisu.
Fiat Ducato

Fiat Ducato byl čtenáři časopisu Promobil zvolen Základním vozem pro obytná...

Fiat Ducato pokračuje ve své vítězné sérii, když jej čtenáři odborného časopisu Promobil zvolili už po šestnácté za sebou za "Nejlepší základní vůz pro obytná vozidla roku".
Volkswagen Transporter T7

Volkswagen předprodejem nového Transporteru uvolnil další detaily

Nový Volkswagen Transporter získal výrazně rozšířenou standardní výbavu a zcela propracovaný sortiment pohonných systémů. Poprvé bude k dispozici také s plug-in hybridním a elektrickým pohonem.
Volkswagen Bulli Family

Volkswagen začíná odpočítávat čas do uvedení nového modelu Transporter v roce...

Volkswagen Užitkové vozy zveřejnil několik podrobností o nové generaci modelu Transporter a jeho verzi pro přepravu osob Caravelle před jejich uvedením na trh v roce 2024.
Ford Transit 2024

Ford Transit 2024 s novými digitálními funkcemi a vylepšenými technologiemi

Modely Ford Transit a E-Transit modelové řady 2024 získají rozsáhlé vylepšení standardních funkcí konektivity, vylepšení podvozku a volitelnou 8stupňovou automatickou převodovku.
Renault Master 2024

Renault Master nové generace vsadil na aerodynamiku a několik typů pohonných...

Historie dodávek Renault Master sahá tři generace zpět, do roku 1980. Zcela nový model čtvrté generace chce výrobce co nejvíce přiblížit ideální dodávce a ještě více posílit jeho postavení a úspěch.
Toyota Proace Max

Nová Toyota Proace Max doplňuje kompletní produktovou nabídku Toyota Professional

Toyota Professional pokračuje v rozšiřování své nabídky užitkových vozů. Pozornost se nyní soustředí na nový Proace Max, který je největším členem užitkových vozidel a doplňuje řadu Proace a jeho kompaktní sesterský model Proace City.
Volkswagen Crafter 2024

Volkswagen Crafter 2024 přesvědčí moderním interiérem a novými technologiemi

Volkswagen Užitkové vozy dodává na trh jedno z nejmodernějších užitkových vozidel v segmentu dodávkových vozidel. Pro modelový rok 2024 přichystal modernizaci modelové řady Crafter hlavně svěžím interiérem a novými technologiemi.
MAN TGE

MAN TGE získá významnou technologickou modernizaci a nové asistenční systémy

Společnost MAN Truck & Bus představila významnou technologickou modernizaci úspěšného dodávkového automobilu MAN TGE v podobě propracované kabiny řidiče a novými asistenčními systémy. Hlavní pozornost se věnuje nové přístrojové desce a zcela nové E/E architektuře.
MAN TGE, základní vůz Camper Van

MAN TGE Camper Van jako základní vůz s mnoha možnostmi pro...

MAN TGE se stále více objevuje ve světě karavaningu, přičemž tento všestranný a robustní lehký užitkový vůz si osvojili již různí významní výrobci obytných aut. Obytná vozidla na bázi MAN TGE poskytují jedinečné řešení pro ty, kteří hledají kompaktní a praktický způsob cestování a objevování nových míst.
Fiat Ducato 2024

Fiat Professional představil novou generaci modelu Ducato 2024

Fiat Professional pokračuje ve své úspěšné cestě uvedením nové generace modelu Ducato, nejlépe hodnoceného základního vozu pro obytné automobily. Vozidla debutují s novými pohonnými jednotkami, designem, systémy konektivity a novou generací pokročilých asistenčních systémů řidiče.
Užitkové vozy Fiat Professional 2024

Stellantis posiluje své postavení modernizací užitkových vozidel

Koncern Stellantis představil v rámci společného postupu kompletní řadu modernizovaných a elektrifikovaných dodávek značek Citroën, Fiat Professional, Opel a Peugeot. Celkově se jedná o 12 vozů, jejichž nová generace se stává součástí strategické ofenzívy Pro One.
Forster LiFePO4 Standard baterie

Palubní baterie pro obytná vozidla: typy, vlastnosti, výhody a nevýhody

Palubní baterie je zodpovědná za napájení elektrických zařízení v konstrukci nebo obytné části obytného auta, když není k dispozici externí napájení. Z tohoto důvodu jsou pro soběstačnost obytného vozidla kladeny požadavky hlavně na kvalitní vysokokapacitní baterie.

Značky a modely

Nejnovější příspěvky

Laika Kreos H 5109 a Tavo Maeve

Laika a Tavo společně pro bezpečnost čtyřnohých mazlíčků

Společnost Laika se snaží, aby byl každý krok cesty pro rekreanty a jejich čtyřnohé přátele dokonalý. Jednou z klíčových myšlenek je zajistit pohodlné a bezpečné cestování s nejbližšími, a to samozřejmě zahrnuje i domácí zvířata.