Volkswagen Užitkové vozy zveřejnil několik podrobností o nové generaci modelu Transporter a jeho verzi pro přepravu osob Caravelle před jejich uvedením na trh v roce 2024.

„S naším novým Transporterem jsme vyvinuli nejmodernější nástroje pro profesionály. Spolu s modely Multivan a ID. Buzz můžeme nabídnout modelovou řadu VW Bus, která je přesně přizpůsobena všem přáním našich zákazníků,“ říká Lars Krause, člen představenstva pro prodej a marketing společnosti Volkswagen Užitkové vozy.

Nabídka naprosto propracovaných variant vozů Transporter a Caravelle bude obrovská. Portfolio bude zahrnovat skříňovou dodávku ve dvou různých délkách a výškách, kombi, vůz s dvojitou kabinou a Caravelle. Tento sortiment karoserií bude možné kombinovat s nejmodernějšími turbodieselovými motory (TDI), jakož is plug-in hybridním pohonem (eHybrid) a plně elektrickým pohonem (e-Transporter a e-Caravelle).

Přečtěte si také:  Koncept Volkswagen California jako plug-in hybrid se dvěma posuvnými dveřmi

Předprodej nového Transportera začne v Německu před koncem roku 2023. Ve světle této skutečnosti Volkswagen Užitkové vozy brzy oznámí specifikace nového Transportera. V roce 2024 Volkswagen užitkové vozy představí i nejnovější model ID. Buzz verzi s dlouhým rozvorem a větší baterií pro Evropu a Severní Ameriku.

Volkswagen Užitkové vozy

Zdroj: Volkswagen Užitkové vozy

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!