Integrovaný vůz Kreos bodoval u mezinárodních porot a získal významná ocenění. Vlajková loď Laika zvítězila v soutěži Motorhome Awards 2024 v kategorii „Nejlepší luxusní obytný vůz“ a v soutěži German Design Award v kategorii „Vynikající produktový design – automobilové díly a příslušenství“ získala „Zvláštní uznání“. Dvě významná ocenění jsou uznáním kvality a designu obytných automobilů Kreos.

Laika Kreos H 5109, představená v srpnu 2023, byla vyvinuta na základě konceptů italského designérského studia GFG Style. Díky důkladné studii tvaru, prostoru a jednotlivých místností vozu vznikla vítězná kombinace luxusu, pohodlí a italského designu.

Obytný vůz Laika Kreos H 5109

Počínaje přední částí inspirovanou osobními automobily a pokračujíc ikonickým uspořádáním řady Kreos s elegantními povrchy GetaCore (materiál odolný proti otiskům prstů a poškrábání), postelemi s pružinovým systémem odpružení a wellness sprchou, přispívají k vytvoření útulné atmosféry, která nabízí veškerý komfort skutečného apartmánu na čtyřech kolech.

Bližší informace o modelu Laika Kreos H 5109 Vám přinášíme v článku zde.

Přečtěte si také:  Challenger X250 získal prestižní ocenění German Innovation Award 2024

„Získání mezinárodního uznání je vždy velkým zadostiučiněním, které je důkazem vynikající práce a dodává nám ještě více entuziasmu při dosahování našich dalších cílů“ – říká Ute Hofmann, generální ředitel společnosti Laika Caravans.

Laika Kreos H 5109

Ocenění integrovaného vozu Laika Kreos H 5109 představují nejen významné uznání kvality práce společnosti, ale také potvrzení růstu mezinárodní hodnoty značky.

Motorhome Awards

Ocenění Motorhome Awards ve spolupráci s Creation Personal Finance každoročně pořádají časopisy „MMM“, „What Motorhome“ a „Campervan“. Porota složená z týmu odborníků udělila ceny projektům, které vynikají originalitou a konstrukční kvalitou.

German Design Award

Německá cena za design je mezinárodní cena, kterou od roku 2012 pořádá German Design Council a uděluje se těm, kteří představují inovativní projekty v oblasti designu. Jedná se o jedno z nejrenomovanějších ocenění za design na světě, jehož vítězi jsou designéři a tvůrci estetických a funkčních konceptů.

Zdroj: Laika

Laika Caravans SpA
Italský výrobce obytných automobilů s 50letou historií společnosti má s jejich stavbou bohaté zkušenosti. Typický, čistý italský design zvenčí i zevnitř činí modely značky Laika atraktivními. Jako dceřiná společnost německé skupiny Erwin Hymer Group chce přesvědčit i jejich praktičností a solidností. Designéři Laika vědí, jak chytře zkombinovat formu a funkci elegantním způsobem. Modelová řada vozů Laika se pohybuje ve středním až vyšším cenovém segmentu.

Domovská stránka výrobce: www.laika.it

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Laika

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Laika

Přečtěte si také:  German Design Award 2024: Ocenění pro NEXSD One s hlinikovou karoserií

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!