Úterý, 28. května, 2024
NEXSD One

German Design Award 2024: Ocenění pro NEXSD One s hlinikovou karoserií

NEXSD One má karoserii vyrobenou z hliníku, která může plynule navazovat na základní vozidlo. Na porotu German Design Award zapůsobil mimořádně nejen karoserií, ale díky modernímu tvaru také estetickým působením.
LAMILUX Sunsation® ocenění German Design Award 2024

Ocenění German Design Award 2024 pro inovativní technologii Lamilux Sunsation

Inovativní technologie LAMILUX Sunsation® zapůsobila v German Design Awards a korunovala světově barevně nejstabilnější a nejlesklejší GRP lak oceněním "Special Mention".
Ford Transit Custom

Ford chce technologií varování při otevření dveří přispět k bezpečnosti silničního...

Často dochází k nehodám, když řidiči otevřou dveře svého vozu, aniž by si všimli, že se k nim blíží jízdní kolo, skútr nebo motocykl. Ford nyní doufá, že pomůže snížit riziko nehod způsobených otevřením dveří.
AL-KO Comfort Drive

Nový systém AL-KO Comfort Drive se automaticky přizpůsobuje jízdě i silnici

Aby cestující v obytném automobilu mohli pohodlně cestovat a při jízdě vnímali nerovnosti vozovky a naklánění co nejméně, vyvinula společnost AL-KO poloaktivní systém tlumení, zcela nový a inovativní Comfort Drive. Tento systém cílenými zásahy omezuje nebo kompenzuje nepříjemné pohyby obytného automobilu.
Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) Marco Polo

Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) ve standardní výbavě pro Marco Polo

Varianty obytných vozidel Mercedes-Benz třídy V, Marco Polo a Marco Polo Horizon s hlasovým ovládáním a multimediálním systémem MBUX lze objednat od konce prosince....

Řídicí jednotka Schaeffler XTRONIC: od asistenčních systémů řidiče po komfortní funkce...

Dálkové monitorování a ovládání jsou zvláště důležité pro autonomní vozidla. Takové funkce však dosud byly k dispozici pouze v izolovaných systémech nebo byly závislé na...
Westfalia James Cook

První obytné automobily se systémem Mercedes-Benz Advanced Control oslavují svou premiéru

Kromě klasických hardwarových kritérií, jako jsou vnější rozměry, uspořádání nebo úložné prostory, jsou možnosti připojení pro obytná auta stále důležitější. Pokud jde o kempink,...

Značky a modely

Nejnovější příspěvky

Outdoorové aktivity s Winnebago

Podle Winnebago Industries stále více lidí vyhledává outdoorové aktivity

Podle nedávného průzkumu společnosti Winnebago Industries, předního výrobce produktů pro rekreaci, stále více lidí hledá v přírodě outdoorové aktivity a místo, kde najdou zdraví a štěstí, než kdykoli předtím.