Inovativní technologie gelového laku LAMILUX Sunsation® již počtvrté za sebou zapůsobila na renomovanou porotu German Design Awards a korunovala tento světově barevně nejstabilnější a nejlesklejší vrchní GRP lak oceněním „Special Mention“ v kategorii „Excellent Product Design“.

LAMILUX Sunsation® od evropského lídra na trhu LAMILUX Composites představuje vůči UV záření celosvětově nejodolnější GRP vrchní vrstvu a zároveň jeden z nejrevolučnějších vývojových trendů ve světě plastů vyztužených skleněnými vlákny.

Co nabízí LAMILUX Sunsation® výrobci karavanů?

O 2 000% vyšší odolnost vůči UV záření ve srovnání se standardními gelovými laky má za následek extrémní zachování barvy a lesku boční stěny vozidla a následně zcela nový vzhled i po letech na slunci. Image příslušné značky výrobce karavanů se tak výrazně posiluje, zatímco uživatele vozu těší, že jejich investice vypadá jako nová po velmi dlouhou dobu. Konečné plus: LAMILUX Sunsation® výrazně snižuje potřebu údržby exteriérových aplikací. Povrchy s extrémním zachováním lesku už totiž není třeba voskovat preventivní ochranou nebo retušovat. V číslech to znamená, že díky použití LAMILUX Sunsation® se ušetří 90 procent námahy a nákladů na voskování. Výsledná vyšší hodnota vozidla při opětovném prodeji jen završuje výhody.

„LAMILUX Sunsation® není leštidlo, krém ani vosk, ale technologie ochrany před UV zářením, která je pevně integrována do GRP materiálu. To znamená, že není třeba nic dodatečně aplikovat.“ říká senior produktový manažer LAMILUX Composites Sascha Oswald.

Přečtěte si také:  Střešní stan Roof Space s hliníkovým obalem zaujal a získal ocenění German Design Award

Ocenění German Design Award

Za tento pozoruhodný designový počin udělila German Design Award společnosti LAMILUX Composites v kategorii „Vynikající produktový design“ speciální uznání „Special Mention“. Toto ocenění získávají designové návrhy, které zaujmou speciálním přístupem nebo aspektem. „Special Mention“ dává zároveň vyniknout nad konkurencí.

Více informací a společnosti a produktech na domovské stránce LAMILUX Composites: www.lamilux.de

Zdroj: LAMILUX Composites

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!