Bürstner, jeden z předních výrobců vozidel pro volný čas, byl oceněn prestižní cenou DCC Safety Award 2024. Cena byla společnosti udělena za přelomový obytný vůz Lyseo Gallery TD, který zaujme svojí inovativností a výjimečnou bezpečností. S obytným vozidlem Lyseo Gallery TD stanovuje Bürstner nové standardy v tomto odvětví a nabízí obytným vozidlům pohodlnou a bezpečnou dovolenou.

Lyseo Gallery TD se vyznačuje důmyslným řešením výklenku, který jedním stiskem tlačítka vytvoří druhý obytný prostor. Tato jedinečná funkce umožňuje obytným vozidlům flexibilně rozšířit dostupný obytný prostor a ještě více zpříjemnit pobyt v obytném vozidle. Deutsche Camping-Club (DCC) potvrdil ocenění za bezpečnost: Vozidlo je precizně navrženo v souladu s normami a technickými předpisy, aby se zajistily nejvyšší bezpečnostní standardy.

Přečtěte si také:  EIA 2024: Obytná dodávka Globe-Traveller Falcon 2Z ovládla kategorii Overall Concept Van

Jens Kromer, generální ředitel společnosti Bürstner při převzetí ceny DCC Safety Award: „Můj tým a já jsme hrdí na to, že jsme od DCC získali toto významné spotřebitelské ocenění. Lyseo Gallery TD je pro nás jako výrobce obytných vozů vlajkovým projektem. Představuje další rozvoj koncepce komfortu bydlení značky Bürstner. Tato inovace nás jasně odlišuje od ostatních hráčů na trhu a nabízí obrovskou přidanou hodnotu pro obytná vozidla. S vozy, jako je Lyseo Gallery TD a nejnovější studie Habiton, přispíváme inovativním způsobem ke karavaningu budoucnosti.“

Bürstner Lyseo Gallery TD
Bürstner Lyseo Gallery TD, foto: Bürstner

Deutsche Camping-Club e.V. (DCC) je renomované spotřebitelské sdružení, které se již více než 75 let zabývá všemi aspekty kempu. Udělení ceny DCC za bezpečnost 2024 zdůrazňuje uznání a ocenění výjimečného nasazení a neustálých inovací společnosti Bürstner v oblasti vozidel na volný čas.

Přečtěte si také:  Adria bodovala svými rekreačními vozidly v prestižních německých mediálních oceněních

Bürstner se při formování karavaningu budoucnosti angažuje i nadále. Kromě Lyseo Gallery TD společnost představuje i nejnovější studii Habiton, která nabízí další inovativní řešení pro sektor kempingu.

Zdroj: Bürstner

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!