Hymer Grand Canyon S a Eriba Touring Colour Editions s výrazným designem a inovativními řešeními oslovují nejen zákazníky, ale také znalce automobilového průmyslu. Na včerejším iF Award Night v Berlíně zaujali porotu renomované soutěže iF Design Award a odborníkům na obytná vozidla poskytli hned dva důvody k oslavě. V kategorii „Automobily/vozidla“ získal prestižní ocenění design modelu Hymer Grand Canyon S, který je zaměřen na nezávislé cestování. Na porotu zapůsobilo a odneslo ocenění také barevné provedení Eriba Touring Colour Editions.

iF Design Award

Cena iF Design Award je jednou z nejvýznamnějších cen za design na světě. V několikadenním hodnotícím procesu 132 nezávislých odborníků na design posoudilo více než 10 800 přihlášek v různých disciplínách. Design vozů se hodnotil na základě pěti kritérií: nápad, forma, funkčnost, diferenciace a vliv. Oba modely zaujaly zejména svým inovativním designem a estetikou. Barevné edice Eriba Touring Colour Editions profitovaly také z hodnocení, které jejich design obzvláště odlišuje od konkurence. Hymer Grand Canyon S porota ocenila zejména za jeho koncepci nezávislého, soběstačného cestování.

Přečtěte si také:  Adria bodovala svými rekreačními vozidly v prestižních německých mediálních oceněních
Hymer Grand Canyon S / Ivy Green
Hymer Grand Canyon S / Ivy Green, Foto: Hymer

Christian Bauer, generální ředitel Hymer GmbH & Co. KG, říká: „Inovace, funkčnost a kvalita byly vždy našimi hlavními prioritami. Náš promyšlený a na budoucnost orientovaný design výrobků plně realizuje tyto hlavní požadavky společností Hymer a Eriba. Skutečnost, že se nám letos podařilo dvakrát získat ocenění iF Design Award, podtrhuje naše odborné znalosti a náš úspěch jako předního poskytovatele v prémiovém segmentu mobilního cestování. Rád bych poblahopřál všem zúčastněným týmům společností Hymer a Eriba, jakož i našemu partnerovi v oblasti designu STUDIOSYN. Ocenění je poctou jejich odhodlání a kreativitě.“

Hymer Grand Canyon S: Navržen pro soběstačné cestování

Nejnovější vydání modelu obytného vozu Grand Canyon S je nejen skutečným „inteligentním domem“ na kolech díky digitálnímu systému ovládání, ale svojí optimalizovanou koncepcí instalace stanovuje také nové standardy nezávislého a udržitelného cestování. Inteligentní lithiový bateriový systém Hymer zaručuje dlouhodobé napájení, zatímco 90litrová kompresorová chladnička a naftové topení umožňují cestovat do značné míry nezávisle na plynu. Grand Canyon S zaujme také z hlediska komfortu a designu. Kvalitní obkladové prvky na oknech a dveřích inspirované exkluzivním terénním vozidlem Hymer Venture S, nová čtyřúrovňová koncepce osvětlení s individuálně nastavitelnou teplotou světla a dva nové styly designu interiéru zajišťují příjemnou a domácí atmosféru.

Přečtěte si také:  Integrovaný vůz Laika Kreos byl oceněn na MMM Awards a German Design Award
Hymer Grand Canyon S
Hymer Grand Canyon S, iF Design Award 2024, Foto: Hymer

Hymer Grand Canyon S jsme představili v článku: Populární Hymer Grand Canyon S je po komplexní modernizaci ještě atraktivnější

Eriba Touring Colour Editions: I retro může být svěží

Barevné edice Eriba Touring umožňují kultovnímu karavanu zazářit v novém designu. Tradiční model s charakteristickým aerodynamickým tvarem karoserie, který se vyrábí již více než 60 let, je k dispozici ve třech různých zářivých barvách. Speciální modely „Nugget Gold“, „Tango Red“ a „Harbour Blue“ spojují autentický retro vzhled karavanu s moderním nádechem v souladu se sloganem Eriby „Všechno nevšední“.

Eriba Touring Colour Editions
Eriba Touring Colour Editions, iF Design Award 2024, Foto: Hymer Eriba

Více o speciální edici Eriba se dočtete v článku: Nová barevná edice kultovní série karavanů Eriba Touring Color Editions

Zdroj: Hymer

Erwin Hymer Group SE

Erwin Hymer Group je 100% dceřinou společností THOR Industries, jednoho z předních světových výrobců vozidel pro volný čas s více než 31 000 zaměstnanci. Erwin Hymer Group sdružuje pod jednou střechou výrobce obytných automobilů a karavanů, specialisty na příslušenství i půjčovny a finanční služby. 
Erwin Hymer Group zahrnuje značky obytných aut a karavanů Buccaneer, Bürstner, Carado, Crosscamp, Compass, Dethleffs, Elddis, Eriba, Etrusco, Hymer, Laika, LMC, Niesmann+Bischoff, Sunlight a Xplore, dále půjčovny Crossrent, McRent, rent easy, specialistu na podvozky Goldschmitt, specialistu na příslušenství Movera a cestovní portál freeontour.

Domovská stránka skupiny: erwinhymergroup.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Erwin Hymer Group

Přečtěte si také:  Uznání za inovativní prostorový koncept pro LMC Innovan 592

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!