Společnost Ahorn Camp získala ve Stuttgartu prestižní ocenění European Innovation Award v kategorii Exteriérový design. Ocenění bylo uděleno za její výjimečný model Van 620 Irmscher, který zaujme nejen designem, ale také funkčností a inovativními řešeními.

Van 620 Irmscher se vyznačuje výrazným exteriérem, inteligentním využitím prostoru a technologickou vyspělostí. Oceněný design exteriéru vozu byl speciálně vyvinut s cílem maximalizovat funkčnost, komfort a estetiku. Speciální model na základním vozidle Renault Master vyvinul Ahorn Camp spolu se svým renomovaným partnerem Irmscher Automobilbau, který s více než 50letými zkušenostmi znamená kvalitu, inovace, technickou způsobilost a odborné znalosti v oblasti motoristického sportu po celém světě.

Ahorn Van 620 Irmscher
Ahorn Van 620 Irmscher, foto: Ahorn Camp

Působivé vlastnosti modelu Van 620 Irmscher jsou viditelné zvenčí i zevnitř vozu. Sportovní akcenty karoserie, přední spoiler a 18tipalcová sada disků Heli-Star Design s prémiovými pneumatikami působivě odlišují dodávku. Poutavé speciální polepy dodávají vozu Edition velmi moderní vzhled a díky důmyslně umístěným akcentům jsou na cestě fascinujícím lákadlem. Díky velurovým podlahovým rohožím s ochranou schodů v kabině se nezapomíná ani na komfort.

Van 620 Irmscher je mimo jiné vybaven posilovačem nabíjení, 130wattovým solárním systémem a lithiovou baterií. Díky inovativnímu ovládacímu a informačně-zábavnému systému Revotion typu vše v jednom je život v obytné dodávce jednodušší a propojenější než kdykoli předtím. Mladá společnost Revotion byla oceněna také v kategorii Inovativní startup. Inteligentní ovládání vozidla pomocí systému Revotion zahrnuje nejen monitorování baterie na palubě, které dokáže samostatně zobrazit nabíjecí a vybíjecí proud, ale zobrazuje také přesný procentuální stav každé nádrže. Celý systém je modulární a lze jej kdykoli rozšířit o další „uzly“, pokud se v budoucnu vyvinou nové funkce. Samozřejmostí je i aktualizace softwaru over-the-air, jakož i ovládání prostřednictvím smartphonu.

Přečtěte si také:  Terracamper Tegravel: terénní přestavba na Volkswagenu Crafter 4Motion

„Jsme ohromeni a hrdí na to, že jsme na veletrhu CMT 2024 získali Evropskou cenu za inovace v kategorii vnější design. Toto ocenění odráží náš závazek neustále inovovat a dodržovat nejvyšší standardy kvality. Model Van 620 Irmscher je výsledkem tvrdé práce a vášně našeho týmu, který se vždy snaží plnit potřeby našich zákazníků,“ říká Alexander Reichmann, jednatel společnosti Ahorn Camp.

EIA 2024
©DoldeMedien Verlag

Van 620 Irmscher je k dispozici u vybraných prodejců a prostřednictvím společnosti Ahorn Camp. Kromě toho je v současnosti možné nakonfigurovat také speciální výbavu pro vozy Ahorn Camp Van City a Van Big City.

Zdroj: Ahorn Camp

Ahorn Camp GmbH

Společnost Ahorn Camp GmbH jednou z nejrychleji rostoucích společností v Německu, které se zabývají výrobou obytných vozidel. Vznikla v roce 1991 jako rodinná firma s vášní pro cestování. Kromě tří vlastních poboček ve městech Speyer, Dietzenbach u Frankfurtu a Mülheim a.d. Ruhr prodává společnost Ahorn Camp obytná vozidla v Německu také prostřednictvím sítě prodejců Renault s více než 40 pobočkami a 15 pobočkami v dalších evropských zemích. Kromě prodeje obytných automobilů hraje zásadní roli pro společnost i jejich pronájem. Značka Ahorn Rent provozuje po celém Německu více než 60 půjčoven obytných automobilů.

Domovská stránka výrobce: ahorn-camp.de

Další informace na naší stránce: Ahorn Camp

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Ahorn Camp

Přečtěte si také:  Kempingový van Sunlight Cliff na bázi Peugeotu Boxer

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!