Niesmann+Bischoff

Niesmann+Bischoff, sídlo Polch

Zdroj a foto: Niesmann+Bischoff

Modelové řady


Novinky

Niesmann+Bischoff Arto, barva Champagner Matt

Niesmann+Bischoff nabízí nové barvy a individuální lakování

Není žádným tajemstvím, že trh s obytnými auty už několik let prožívá prodejní boom. Proto není divu, že výrobci se snaží své modely ještě něčím zatraktivnit. Tak je to i v případě značky Niesmann+Bischoff, kde nový modelový rok budou doprovázet nové půdorysy, změny v detailech a možnost volby barevného provedení.

Žádný komentář
Niesmann+Bischoff Flair, první integrovaný automobil vybavený airbagy

Niesmann+Bischoff Flair, první integrovaný automobil vybavený airbagy

Při koupi nového automobilu jsou airbagy samozřejmou součástí jeho výbavy bez ohledu na cenovou relaci. Při koupi integrovaného luxusního obytného automobilu je však ironií, že v autech, které jsou na absolutním vrcholu, tento bezpečnostní prvek dnes může chybět. Je to z důvodu, protože airbagy dosud nebylo technicky možné převzít z podvozku vozu.

Žádný komentář
Pohled na Niesmann + Bischoff Smove 7.4 B

Pohled na Niesmann+Bischoff Smove

Niesmann+Bischoff uvedl letos velkou novinku. Model Smove. Někdo říká, že je to nejkrásnější obytný automobil. Smove nabízí moderní profil, atraktivní design a unikátní vybavení jako v exteriéru, tak i v interiéru. Niesmann+Bischoff přinesl tímto modelem oživení na trhu obytných automobilů. Navíc v kategorii do 3,5 t, címž se přiblížil k větší skupině přátel karavaningu s řidičským oprávněním skupiny B.

Žádný komentář
Pohled do zákulisí: Vítejte ve světě Niesmann+Bischoff

Pohled do zákulisí: Vítejte ve světě Niesmann+Bischoff

Nahlédněte do zákulisí a ponořte se do výrobního procesu luxusních integrovaných obytných automobilů Niesmann+Bischoff Arto a Flair. Zdroj: youtube.com  

Žádný komentář

Premiéra: Niesmann+Bischoff Smove (2017)

Niesmann+Bischoff pokračuje ve svém úspěšném tažení a přináší nový vítr do třídy polointegrovaný obytných automobilů. „Smart“ a „Move“, základní vlastnosti, které charakterizují nový automobil jsou spojeny do jednoho celku. Nový Smove. Tak to je spojení, kterým chce německý výrobce luxusních obytných automobilů vstoupit do nejrozšířenějšího segmentu rekreačních vozidel.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Niesmann+Bischoff

Typy