Hans Hanusch, veterán tohoto odvětví, který od října 2011 trvale ovlivňoval a formoval obytná vozidla značky Knaus, odchází do důchodu. Díky svým zkušenostem pracoval Hans Hanusch na designu a vývoji obytných automobilů společnosti Knaus Tabbert více než dvanáct let.

Ať už šlo o BoxLife nebo speciální modely, jako například Saint&Sinner, první obytný vůz značky Knaus na značce Volkswagen, Hans Hanusch dokázal opakovaně udávat úspěšný směr v oblasti obytných automobilů. „Pracovat pro společnost Knaus Tabbert bylo potěšením a radostí. Chtěl bych upřímně poděkovat svým kolegům za jejich přátelskou podporu a dobrou spolupráci po celou dobu,“ zhodnotil svou práci Hans Hanusch.

Knaus Boxlife 630 ME
Knaus Boxlife 630 ME, foto: Akromobil

To si uvědomuje i generální ředitel společnosti Gerd Adamietzki: „Chtěl bych velmi poděkovat Hansu Hanuschovi za jeho neúnavné nasazení. Svými odbornými znalostmi a kreativitou rozhodujícím způsobem formoval a rozvíjel naše obytná vozidla. Velmi litujeme jeho odchodu a přejeme mu vše nejlepší v další etapě jeho života.“

Nástupcem Hanse Hanusche je Franz Schanzer, který ve společnosti pracuje od září 1998 a zná její portfolio do hloubky. Předtím, než v lednu 2021 převzal produktový management pro obytná vozidla Weinsberg, získal mnoho zkušeností jako projektový manažer na rozhraní mezi vývojem a výrobou. Franz Schanzer je podřízen Jürgenu Thalerovi, vedoucímu produktového managementu společnosti Knaus Tabbert. „S Franzem Schanzerem přebírá tento náročný úkol v rámci produktového managementu zkušený odborník. Velmi se těším na další spolupráci s ním,“ říká CSO Gerd Adamietzki.

Zdroj: Knaus Tabbert

Knaus Tabbert AG

Společnost Knaus Tabbert AG je předním výrobcem vozidel pro volný čas v Evropě se sídlem v Jandelsbrunnu v Dolním Bavorsku. Další pobočky v Německu jsou Mottgers a Schlüsselfeld, jakož i Nagyoroszi v Maďarsku. Společnost je od září 2020 kótována na frankfurtské burze cenných papírů a v roce 2022 dosáhla se svými značkami Knaus, Tabbert, T@B, Weinsberg, Morelo a internetovou platformou Rent and Travel tržby více než jednu miliardu eur a vyrobila téměř 30 000 rekreačních vozů s přibližně 4 000 zaměstnanci.

Domovská stránka společnosti: www.knaustabbert.de

Přečtěte si také:  Společnost Knaus Tabbert pokračuje s růstem tržeb a zůstává na vzestupu

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!