Společnost Bürstner získala letošní cenu iF Design Award a stala se tak jedním z vítězů této světoznámé značky v oblasti designu. Koncepční kempingový mikrovan Bürstner Habiton byl oceněn v disciplíně „Produkt“ v kategorii 1.01 Automobiles/Vehicles. Ocenění uděluje jednou ročně nejstarší nezávislá instituce v oblasti designu na světě iF International Forum Design GmbH.

Bürstner Habiton zaujal 132-člennou nezávislou mezinárodní odbornou porotu inovativní kombinací designu, vhodnosti pro každodenní použití a modulární koncepce kempu. Zvláštním vrcholem je nafukovací střešní stan zcela integrován do střechy vozidla na bázi Renault Kangoo. Vůz vyvinul smíšený tým interních vývojářů a rüsselsheimské designérské studio StudioSyn pod vedením Toma Klüber-Vosse.
Počet uchazečů na cenu byl velký, porotci museli udělit prestižní pečeť z téměř 11 000 přihlášených návrhů ze 72 zemí.

Studie Bürstner Habiton
Bürstner Habiton, foto: Bürstner
Studie Bürstner Habiton
Bürstner Habiton, foto: Bürstner

„Máme radost z tohoto nového, velmi prestižního ocenění za design naší studie,“ vysvětluje Jens Kromer, generální ředitel společnosti Bürstner. „Pracujeme naplno na tom, aby byl Habiton připraven na sériovou výrobu a aby si zájemci mohli brzy koupit tento inovativní kempinkový mikrovan.“

Další informace v sekci „Winners & iF Ranking“ na webové stránce iF Design: Habiton by Bürstner

Zdroj: Bürstner

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Přečtěte si také:  Mercedes-Benz Třídy T – kempingový mikrovan s modulem Marco Polo

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!