Členové European Caravan Federation (ECF) jednohlasně zvolili za svého nového předsedu Françoise Feuilleta. Bývalý viceprezident nahradil Hermanna Pfaffa, který odešel do důchodu, stejně jako dlouholetá členka představenstva Sonja Gole. Ve svých funkcích byli potvrzeni dosavadní členové představenstva Leo Diepemaat, Simone Niccolai a Anthony Trevelyan. Do představenstva byli dále nově zvolení Mikael Blomqvist, Bart Decuyper a Bernd Löher.

Změna ve vedení evropského odvětví karavaningu

François Feuillet, zkušená osobnost v tomto odvětví, který tuto funkci s přestávkami zastával od roku 1998, bude následující dva roky opět řídit chod této zastřešující organizace pro evropský sektor karavaningového průmyslu. Tato změna nastala po odchodu Hermanna Pfaffa, který byl prezidentem německého sdružení výrobců CIVD v letech 2014 až 2023 a ECF v letech 2020 až 2024.
Kromě toho odchod Sonji Gole znamená konec jedné éry, protože se loučí po dvou desetiletích působení v představenstvu ECF a více než čtyřech desetiletích ve slovinském výrobci vozidel pro volný čas Adria, kde strávila téměř 30 let jako generální ředitelka.

François Feuillet
François Feuillet, prezident European Caravan Federation

„Jménem celé správní rady bych chtěl poděkovat členům ECF za velkou důvěru, kterou nám projevili. Těšíme se na to, že budeme nadále úspěšně zastupovat naše odvětví na evropské úrovni a společně v konstruktivní spolupráci řešit budoucí výzvy,“ řekl François Feuillet.

Novinky ve výkonné radě European Caravan Federation

Novými členy správní rady byli zvoleni Mikael Blomqvist ze švédského průmyslového sdružení HRF, Bart Decuyper, prezident belgického sdružení BCCMA, a Bernd Löher, prezident německého sdružení výrobců CIVD.

Členové představenstva potvrzení ve funkci

V řádných volbách do správní rady byli ve svých funkcích na další dva roky potvrzeni i Leo Diepemaat (pokladník), Simone Niccolai (APC) a Anthony Trevelyan (NCC).

Zdroj: ECF

Európska federácia karavanov

European Caravan Federation

Európska federácia karavaningu (ECF) je zastrešujúca organizácia, ktorá zastupuje záujmy národných združení európskeho priemyslu karavanov a obytných automobilov. ECF bola založená v roku 1964 a pozostáva z 12 národných organizácií, z ktorých každá zastupuje záujmy priemyselnej časti karavanistického priemyslu v každom členskom štáte EÚ. ECF je lobistickou organizáciou pre európsky karavaningový priemysel v Bruseli. V tejto funkcii ECF lobuje u zákonodarcov EÚ v politických, hospodárskych a technických otázkach, ktoré sa týkajú členov ECF.

Domovská stránka organizace: www.e-c-f.com

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!