Nezávislá porota oceňované German Design Awards vybírá každý rok produkty, které stanovují mezinárodní standardy pro inovativní vývoj designu. Výrobce obytných vozů Hymer GmbH & Co KG ji dokázal na letošním ocenění za design přesvědčit hned třemi produkty. Nové edice ERIBA Touring Color Editions letos zaujaly odbornou porotu v kategorii „Vynikající produktový design“ a získaly zlaté ocenění. Vítězi v této kategorii byly také modely Hymer ML-T a Grand Canyon S.

O udělení German Design Awards rozhoduje nezávislá mezinárodní odborná porota složená z 35 členů. Tvoří ji zástupci průmyslu, univerzit a designu. Ocenění na German Design Award jsou důkazem vynikající práce designérského týmu Hymer, který se neustále snaží vytvářet produkty nejvyšší kvality a estetiky. Toto uznání prostřednictvím ocenění podtrhuje pozici Hymeru jako vedoucí společnosti v tomto odvětví.

„Jsme hrdí na to, že jsme se třemi našimi produkty získali German Design Award 2024. Je to uznání odhodlání a kreativity našeho talentovaného týmu. Povzbuzuje nás to v našem úsilí pokračovat ve vývoji inovativních a vysoce kvalitních výrobků, které zároveň stanovují nové standardy v oblasti designu ,“ říká Christian Bauer, generální ředitel společnosti Hymer GmbH & Co. KG. Matthias Binder, manažer značky ERIBA a dodává: „Nikdy nechceme stát na místě a vždy se snažíme o inovace a kvalitu všech našich výrobků. Toto prestižní ocenění dokazuje, že jsme splnili naše požadavky a vystihli jsme ducha doby.“

Kultovní karavan ERIBA Touring Colour Editions

Nová edice klasického karavanu ERIBA Touring září novým designem v podobě speciální edice „Nugget Gold“, „Tango Red“ a „Harbour Blue“, které spojují retro vzhled ze 60. let s moderním duchem doby. Zevně se o svěží exteriér starají zářivě zbarvené boční stěny, přední a zadní část karavanů, které doplňují nárazníky z nerezavějící oceli, litá kola a chromový paket. I interiér se může pochlubit novým vzhledem se třemi designovými světy a barevně sladěným interiérem.

Článek o Eriba Touring Color Editions si můžete přečíst zde.

Přečtěte si také:  Nová barevná edice kultovní série karavanů Eriba Touring Color Editions
Eriba Touring Colour Editions
Eriba Touring Colour Editions, foto: Hymer

Soběstačnější cestování s Hymerem ML-T

Model Hymer ML-T posouvá mobilní cestování na novou úroveň z hlediska designu, digitalizace a soběstačnosti. Design interiéru ML-T nabízí výběr mezi dvěma novými světy prémiového stylu. Spolu s novou geometrií nábytku a moderními obkladovými prvky vytváří domácí atmosféru. Tu podporuje nový koncept osvětlení s ambientním osvětlením. Zevně nový model zaujme dynamickými polepy, černými střešními ližinami a žebříkem.

Bližší informace o modelu Hymer ML-T Vám přinášíme v článku zde.

Hymer ML-T
Hymer ML-T, foto: Hymer

Grand Canyon S plní sny o svobodném kempování

Optimalizovaný model obytné dodávky Hymer Grand Canyon S stanovuje nové standardy v oblasti soběstačnosti a designu. Kvalitní obkladové prvky, nová koncepce osvětlení s individuálně nastavitelnou teplotou světla a dva styly interiéru vytváří domácí atmosféru. Svět ve stylu „Pearl Grey“ charakterizuje dubový dekor a světlý dekor nábytku s plstěným vzhledem na stěnách. V obytném světě „Ivy Green“ dominuje olivově zelený nábytek před útulným dekorem plstěné fólie na stěnách.

Bližší informace o modelu Hymer Grand Canyon S Vám přinášíme v článku zde.

Přečtěte si také:  Hymer představuje na CMT 2024 nové kompaktní uspořádání Hymer ML-T 570
Hymer Grand Canyon S
Hymer Grand Canyon S, foto: Hymer

German Design Award a German Design Council

Jedinečné ocenění German Design Award, které stanovuje mezinárodní standardy pro inovativní vývoj designu a konkurenceschopnost na světovém trhu, uděluje německá rada pro design (German Design Council) od roku 2011. Cílem je propagovat rozmanité transformační úkoly naší doby prostřednictvím designu, aby se ostatní mohli orientovat podle vynikajících příkladů.

German Design Council působí jako přední světové kompetenční centrum pro komunikaci a přenos znalostí v oblasti designu, značky a inovací od roku 1953. Se svými mezinárodními programy, podporou mladých talentů a členstvím je součástí globální komunity designérů a vždy pomáhala vytvářet výměny a sítě po celém světě .

Zdroj: Hymer

Hymer GmbH & Co. KG

Hymer je od svého založení v roce 1957 pojmem v obytných automobilech a karavanech a ztělesněním prémiových obytných aut vyrobených v Německu. Je jedním z nejstarších a nejvíce inovativních výrobců karavanů a obytných automobilů v Evropě. Pilířem společnosti jsou čtyři divize: Hymer Motor Caravans, Hymer Camper Vans, Eriba Caravans a Hymer Original Parts.
Výraz „Obývák na kolech“ není pro Hymer pouze fráze. Obytné auta odrážejí přesně to, co od nich zákazníci očekávají. Vynikající kvalitu, komfort, kvalitní vybavení a nejvyšší úroveň bezpečnosti. To vše se nabízí již jako standard. Obytné vozy jsou standardně vybaveny rozsáhlými bezpečnostními prvky. Kromě toho se mohou zakazníci vždy spolehnout na komplexní škálu služeb. Společnost je nejen pozoruhodná svou dlouhou tradicí a vášní pro mobilní bydlení, ale je také jedním z předních výrobců v prémiovém sektoru díky vysokým standardům kvality a neustálým inovacím.
Hymer GmbH & Co. KG je součástí skupiny Erwin Hymer Group SE.

Domovská stránka výrobce: hymer.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Hymer

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Hymer

Přečtěte si také:  Zlato pro Habiton by Bürstner v soutěži German Design Award 2024

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!