Hymer představil na veletrhu CMT 2024 kompaktní model Hymer ML-T 570 s novou geometrií nábytku a chytrými prostorovými řešeními. Polointegrovaný obytný vůz o délce 6,74 m zaujme svými rozmanitými designovými styly, komfortními funkcemi a inteligentními prvky soběstačnosti. Zároveň je přesvědčivý kombinací manévrovatelnosti a prostorové sofistikovanosti, čímž je ideální volbou pro každého s touhou po soběstačnosti a kompaktním prostoru.

Nový model Hymer ML-T dělí od jeho staršího bratra ML-T 580 jen 24 cm. Cestující si však při jízdě a manévrování všimnou efektu zmenšených rozměrů okamžitě. Kratší délka však neznamená, že se cestující musí obejít bez vybavení. Z hlediska výbavy a výkonu Hymer ML-T 570 za větším modelem 580 v ničem nezaostává.

Nově navržené úložné prostory zajišťují optimální využití každého místa obytného auta. Vůz nabízí uvnitř dostatek prostoru pro osobní věci a vybavení. Díky inteligentním designovým rozhodnutím mají řidiči vše potřebné na dosah, aniž by interiér působil přeplněně.

Pro modernizovaný design interiéru je na výběr ze dvou nových prémiových stylů. Styl „Velvet Ash“ upřednostňuje tmavé dřevo. Spolu se světlým obkladem stěn vytváří přátelskou atmosféru. Styl „Native Bamboo“ zaujme módními bambusovými akcenty. Nový design skupiny sezení s lavicí ve tvaru L a vysoce kvalitní obkladové prvky s multifunkčními lištami na oknech a dveřích přispívají k domácí atmosféře. Vylepšená ergonomie a délka lůžek 190 x77 cm a 186 x 77 cm nyní zajišťuje lepší zážitek a komfort spánku. To znamená, že oproti předchůdci je lůžko na straně řidiče delší o 7 cm. Interiér doplňuje propracovaná koncepce světel s ambientním osvětlením, jehož teplotu světla lze individuálně nastavit. K multifunkčním lištám lze připojit i několik světel pro čtení. Nový Hymer ML-T 570 zaujme zvenčí dynamickými standardními polepy, osvětlenou markýzou, černými střešními ližinami a žebříkem.

Hymer ML-T 570
Hymer ML-T 570, foto: Hymer

Inteligentní funkce pro soběstačné cestování, nový Smart Battery System 2.0, inteligentní ovládání obytného prostoru prostřednictvím aplikace Hymer Connect a volitelné doplňky, jako například vodní filtr nebo dva 95W solární panely, dělají z tohoto obytného vozidla průkopníka v oblasti inovací.

Specifikace Hymer ML-T 570

Hymer ML-T 570
Hymer ML-T 570, zdroj: Hymer

Základní vůz: Mercedes-Benz Sprinter 415 CDI
Motor: 110 kW / 150 k
Převodovka: 6 stupňová, manální
Provozní hmotnost: 2.910 kg
Max. povolená hmotnost: 3.500 kg
Délka: 674 cm
Šířka: 222 cm
Výška: 292 cm
Cena: 103.900 eur*

Přečtěte si také:  Etrusco rozšiřuje nabídku polointegrovaných vozidel na základech Renault Master

Speciální model Xperience Edition

Na veletrhu CMT 2024 (13. – 21. ledna) v Stuttgartu společnost Hymer poprvé představuje také speciální edici ML-T 570 Xperience, která je mimořádně atraktivní z hlediska designu, hmotnosti a ceny. S edičními nálepkami, exkluzivními 16“ černými matnými disky Borbet, černou markýzou a mnoha dalšími vychytávkami je vůz skutečným lákadlem. Spolu s kompaktními rozměry při zachování atraktivní hmotnosti zajišťuje pohon zadních kol maximální manévrovatelnost. Balíček výbavy doplňují další prvky, jako například 93litrová palivová nádrž, aktivní asistent udržování vzdálenosti DISTRONIC PLUS, MBUX s navigací a couvací kamerou nebo komfortní skupina sedadel a design spacího systému.

Oficiální stránka veletrhu CMT: www.messe-stuttgart.de/cmt/
K zakoupení vstupenek na veletrh lze využít online obchod organizátora: www.messe-stuttgart.de/cmt/besucher/tickets-oeffnungszeiten

zdroj: Hymer

* Výrobcem doporučená maloobchodní cena založená na prodejních cenách v zemi výrobce. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku konverze měny a DPH, poplatků a dovozních cel specifických pro danou zemi. Aktuální ceny poskytují místní prodejci.

Hymer GmbH & Co. KG

Hymer je od svého založení v roce 1957 pojmem v obytných automobilech a karavanech a ztělesněním prémiových obytných aut vyrobených v Německu. Je jedním z nejstarších a nejvíce inovativních výrobců karavanů a obytných automobilů v Evropě. Pilířem společnosti jsou čtyři divize: Hymer Motor Caravans, Hymer Camper Vans, Eriba Caravans a Hymer Original Parts.
Výraz „Obývák na kolech“ není pro Hymer pouze fráze. Obytné auta odrážejí přesně to, co od nich zákazníci očekávají. Vynikající kvalitu, komfort, kvalitní vybavení a nejvyšší úroveň bezpečnosti. To vše se nabízí již jako standard. Obytné vozy jsou standardně vybaveny rozsáhlými bezpečnostními prvky. Kromě toho se mohou zakazníci vždy spolehnout na komplexní škálu služeb. Společnost je nejen pozoruhodná svou dlouhou tradicí a vášní pro mobilní bydlení, ale je také jedním z předních výrobců v prémiovém sektoru díky vysokým standardům kvality a neustálým inovacím.
Hymer GmbH & Co. KG je součástí skupiny Erwin Hymer Group SE.

Domovská stránka výrobce: hymer.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Hymer

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Hymer

Přečtěte si také:  Adria Supersonic, nová řada integrovaných obytných aut se základem Mercedes-Benz

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!