Fiat Ducato pokračuje ve své vítězné sérii, když jej čtenáři odborného časopisu Promobil zvolili už po šestnácté za sebou za „Nejlepší základní vůz pro obytná vozidla roku“. Každoroční volba čtenářů německého časopisu již více než čtvrtstoletí představuje důležitý referenční bod pro trendy v oblasti vozidel pro volný čas.

Sektor rekreačních vozů je pro Fiat Professional dlouhodobým a strategickým odvětvím a základní vozidla pro obytné automobily tvoří významnou část celkové výroby modelu Fiat Ducato. Prestižní ocenění „Nejlepší základní vůz pro obytné automobily 2024“ působivě potvrzuje důvěru, kterou mají zákazníci ve značku Fiat. Čtenáři časopisu Promobil si mohli vybrat z 270 sérií obytných vozidel rozdělených do 10 různých kategorií, přičemž za základní vozidlo bylo nominováno celkem 23 vozidel.

Přečtěte si také:  Oblíbená řada obytných automobilů Dethleffs Trend přichází v modernizované podobě

Základem úspěchu modelu Ducato je strategie navrhovat vůz jako platformu pro rozšíření již od fáze vývoje. Je racionální a profesionální, když je čas na podnikání, ale flexibilní a eklektické pro rekreační využití. Již několik let může být Fiat Ducato kromě toho, že nabízí cestujícím v obytných vozidlech velký komfort, vybavený dalšími elektronickými asistenčními systémy řidiče (ADAS). Patří k nim asistent nouzového brzdění, asistent udržování v jízdním pruhu, rozpoznávání dopravních značek, upozornění na ospalost řidiče a inteligentní asistent rychlosti. Fiat Ducato se vyrábí v závodě Atessa ve Val di Sangro (nedaleko Pescary, Itálie) již více než 40 let.

Fiat Ducato
Fiat Ducato, Foto: Fiat Professional

Dnes se komunita majitelů obytných vozů Ducato rozrostla na více než 1 milion členů, kteří cestují po celé Evropě. Aby si uživatelé vozu Ducato mohli v klidu užívat dovolenou, Fiat Professional již léta nabízí bezplatnou telefonickou asistenční službu výlučně pro majitele obytných vozů ve více než 50 zemích a 15 jazycích. Pomáhá při poruchách, ale is jakýmikoli informacemi.

Přečtěte si také:  Integrovaný vůz Laika Kreos byl oceněn na MMM Awards a German Design Award

Několik služeb je k dispozici i prostřednictvím webové stránky: www.fiatcamper.com

Zdroj: Fiat Professional

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!