Společnost Laika se snaží, aby byl každý krok cesty pro rekreanty a jejich čtyřnohé přátele dokonalý. Jednou z klíčových myšlenek je zajistit pohodlné a bezpečné cestování s nejbližšími, a to samozřejmě zahrnuje i domácí zvířata. Proto se Laika spojila se značkou Tavo, čímž stanovila nový bezpečnostní standard pro příjemné cestování na cestách.

Aby Laika zvýšila povědomí o bezpečnosti domácích mazlíčků na cestách a poskytla jim klid, pohodlí a bezpečnost, rozhodla se spojit s Tavo Pet Essentials, výrobcem systémů na ochranu zvířat. Její technologicky vyspělé produkty jsou známé elegancí a inovacemi, díky kterým jsou zvířata v bezpečí a v případě nehody dostatečně chráněna. Toto spojení představuje způsob, jak usnadnit cestování se čtyřnohými přáteli, zmírnit obavy majitelů z cestování a poskytnutí jistoty, že se na palubě obytného vozidla budou cítit pohodlně a bezpečně.

Laika Kreos H 5109 a Tavo Maeve
Prémiová autosedačka a bezpečný nosič pro domácí zvířata Maeve včetně základní stanice s podpůrným stojanem. Foto: Laika

Základem systému je přepravka pro domácí zvířata „Maeve“ a podpěrná noha, která se speciálně připojuje k systému Isofix obytného vozidla a spojuje přední část základny se spodní částí vozidla. Opěrná noha současně absorbuje nárazy při jízdě, čímž posouvá pohodlí domácího mazlíčka v obytném autě na další úroveň.

Tavo Maeve
Přepravní koš Maeve je vyroben z lehké a odolné EPP pěny, která absorbuje a rozvádí energii. Jedinečnou ochranu poskytuje dodatečná ochrana proti bočnímu nárazu, přičemž paměťová pěna Tailor-Tech absorbuje energii nárazu. Magnetické přezky zajišťují stříšku v okamžiku a umožňují snadný přístup. Foto: Tavo Pet Essentials
Tavo Maeve
Základní stanice se připojuje k ukotvení Isofix, což umožňuje bezpečnou a jednoduchou instalaci. Po správné instalaci se barevný indikátor změní na zelenou. V případě nárazu podpůrná patka snižuje rotaci a snižuje pohyb přepravního koše. Foto: Tavo Pet Essentials

Tento jednoduchý a bezpečný systém, nainstalovaný v obytném vozidle Laika Kreos H 5109, bude představen na Caravan Salonu 2024 v Düsseldorfu (31.8 – 8.9.2024).

Zdroj: Laika, Tavo

Laika Caravans SpA
Italský výrobce obytných automobilů s 50letou historií společnosti má s jejich stavbou bohaté zkušenosti. Typický, čistý italský design zvenčí i zevnitř činí modely značky Laika atraktivními. Jako dceřiná společnost německé skupiny Erwin Hymer Group chce přesvědčit i jejich praktičností a solidností. Designéři Laika vědí, jak chytře zkombinovat formu a funkci elegantním způsobem. Modelová řada vozů Laika se pohybuje ve středním až vyšším cenovém segmentu.

Domovská stránka výrobce: www.laika.it

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Laika

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Laika

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!