Studií Habiton představuje Bürstner vůz, který rozbuší srdce mladých jednotlivců, párů a rodin. Vůz vycházející z oblíbeného modelu Renault Kangoo zaujme vhodností pro každodenní používání a promyšlenou modulární koncepcí. Při kempování ale nedělá žádné kompromisy a řídí se současnými designovými trendy, zejména nafukovacím střešním stanem, který je díky funkci hardtopu integrován do siluety vozu.

Podobně jako předchozí studie, i Habiton představuje pro Bürstner typický a nezaměnitelný aspekt pocitu domova a řídí se heslem „Cestuj v malém, ži ve velkém”. „Micro Camper Studie Habiton je ukázkovým příkladem nového kempinkového stylu, který se hodí do každodenního městského života naší cílové skupiny, která si uvědomuje svůj styl, a zároveň odpovídá silnému trendu flexibility a svobody,“ říká CEO společnosti Bürstner Jens Kromer.

Moderní design a praktická celková výška méně než 2 metry dělají z Habitonu dokonalého společníka do města, který zvládne každé parkoviště s omezenou výškou vjezdu. Vůz i přes svoji kompaktní konstrukci, nabízí z hlediska sezení a spaní dostatek pohodlí díky největším možným rozměrům lůžka v interiéru vozidla a ve střešním stanu. Právě nafukovací střešní stan, který je díky funkci pevné střechy plně integrován do siluety vozu, přináší největší wow pocit.

Pokud jde o prostor a komfort bydlení, vůz zaujme zejména svojí modulární koncepcí. Rychlá montáž a demontáž modulů umožňuje optimální přeměnu mezi kempováním a každodenním životem. Patří mezi ně například odnímatelný kuchyňský modul s indukčním vařičem a dřezem, nafukovací matrace do interiéru a elektrický chladící box.

Módní žlutá barva a flexibilní prvky, jako jsou zacvakávací prvky pro zatemnění oken, které lze během dne použít jako tašku, větrací mřížky se síťkami proti hmyzu, stmívatelné LED osvětlení, závěsné koše a přídavné bateriové řešení, podtrhují módní a modulární charakter tohoto jedinečného kempingového mikrovanu. Bližší informace výrobce zatím nezveřejnil. Jakmile budou k dispozici, k tomuto velice zajímavému modelu se vrátíme.

Zdroj: Bürstner 

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Přečtěte si také:  Zlato pro Habiton by Bürstner v soutěži German Design Award 2024

Líbil se Vám tento článek?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.