Volná místa

Staňte se součástí našeho redakčního týmu. Hledáme redaktory / autory článků pro náš portál.

– Mate zážitky ze svých cest?
– Zažili jste vtipné nebo naopak nepříjemné situace?
– Zachytili jste zajímavé momenty svým fotoaparátem?
– Mate nějaké zkušenosti, rady a typy pro vylepšení při cestování, pobytu nebo v technice?
– Mate dobré nebo špatné zkušenosti s ubytováním, službami v kempu?
– Mate dobré nebo špatné zkušenosti s půjčovnami?

Podělte se s nimi s ostatními čtenáři a nadšenci karavaningu a kempování na našem portálu akromobil.cz.

Kolem webu chceme vytvořit komunitu lidí, kteří si rádi přečtou všechno kolem karavaningu a nechají se inspirovat nebo se rádi vyhnou nepříjemnostem a neočekávaným situacím, které je mohou potkat na výletě nebo při cestě na dovolenou.

Hledáme lidi, kteří by publikování na našem webu brali jako zábavu, koníčka a určitou možnost zviditelnění sebe.

Co nabízíme?
1) Zviditelnění – každý autor získá svoji profilovou stránku, kde bude mít možnost vložit základní info o sobě, zpětný odkaz na vlastní webové stránky atd. Na tuto profilovou stránku vedou odkazy z autorových článků. (Čím více článků = více zpětných odkazů.) Až bude web známější, může se autor chlubit, že byl u jeho začátků.
2) Praxe – taková práce v redakci je dobrou praxí a referencí.
3) Redakční růst – Začínáte jako redaktor. Pokud v psaní vydržíte určitou dobu nebo budete kvalitně psát, můžete se stát šéfredaktorem.

Co požadujeme?
V podstatě striktně netrváme na ničem. Intenzita publikování je jen na vás. Budeme rádi i za jeden článek měsíčně a rozhodně vás nebudeme nutit psát více či méně. Délka článku je také na vás. Jedinou podmínkou je možná dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka. Znalost redakčního systému WordPress je určitá výhoda (pro neznalé je seznámení s WordPressem rychlou záležitostí).

Pokud máte zájem o publikování na webu, napište nám na info@akromobil.cz nebo nás kontaktujte přes náš kontaktní formulář. Můžete se třeba v krátkosti představit, pochlubit… jak chcete.