Reklama

Žádné limity. Místo toho, volnost pohybu. Hodně prostoru. A nekonečné možnosti seberealizace. SIESTA miluje svobodu stejně jako vy. S prvotřídním poměrem cena a výkonu je ideálním společníkem pro všechny, kteří mají rádi cestování.Hobby Siesta 2015


Odolná laminátová střecha a podlaha GRP

GFK strecha a podlaha
GRP střecha lépe tlumí hluk a nabízí v porovnání s běžnými hliníkovými střechami výrazně lepší ochranu proti krupobití. Odolné a voděodolné: Všechny modely Siesta jsou vybaveny laminátovým podvozkem.

Termo funkční podlaha HOBBYTherm®

S tloušťkou 65 mm je sendvičová konstrukce z patentovaného HOBBYTherm ® založená na vysoce pevné XPS izolace. Pod podlahou interiéru se vede teplý vzduch, který současně slouží jako nepřímé podlahové vytápění.
siesta_hobby-therm

Řídící jednotka Hobby CI-BUS s kontrolním panelem LCD

RM_BUS
Moderní řídící BUS systém ovládá všechna zařízení a funkce ve vozidle a je provozován prostřednictvím centrálního panelu LCD. Za příplatek je možnost jeho ovládání z mobilního zařízení s volitelným bezdrátovým modulem sítě LAN. Systém je standardizovaný s možností aktualizace a tím je zajištěna i jeho kompatibilita s budoucími generacemi zařízení. Modul umožňuje komunikaci z ovládacího panelu až s 15 zařízeními.

Velká garáž díky sníženému podvozku a max. užitečné zatížení až 849 kg

Zadní snížení rámu podvozku (ne GF V60, T60 a A55 H GS Sport) zajišťuje maximální velikosti garáže. Extra silná izolace podlahy XPS izolace zároveň chrání vnitřní prostor před mrazem. S vysokou nosností se tak modely SIESTA dokonale přizpůsobily různým potřebám uživatelů.
Obytní automobil Hobby - garáž

Mechanické zvedání postele s volným průchodem ke dveřím

Obytní automobil Hobby - zvedací postel
Mechanické zvedání lůžka zajišťuje pohyb v přímém směru nahoru a dolů. Dveře tak zůstávají i při spuštění plně integrovaném výklopném lůžku přístupné, výška vozidla se nemění. Stabilní mechanismus zajišťuje, že zámky drží lůžko pevně na svém místě.

Kapitánské sedadlo a ergonomická sedadla v celém vozidle

Kapitánského křesla – otočná sedadla řidiče a spolujezdce jsou vybavena opěrkami (v A65 a A70 GM nejsou otáčecí). Čalounění po celém vozidle je ergonomicky navrženo a nabídlo ten nejlepší komfort sezení dokonce i na delších cestách.
siesta_captain_chair
zdroj: Hobby.de
Reklama
Reklama