Chausson

Zdroj a foto: 

Modelové řady


Novinky

Chausson Korus 634, jarní limitovaná edice určená pro rodiny

Chausson Korus 634 je kompaktní polointegrovaný obytný automobil dlouhý 634 cm, kterému základnu poskytuje Ford Transit s 2.0 EcoBlue motorem. Charakteristické je jeho velmi speciální vnitřní uspořádání. Ve skutečnosti nabízí tři spouštěcí lůžka, z nichž dvě tvoří příčně umístěnou palandu v přední části automobilu Dvojité spouštěcí lůžko se nachází v zadní části.

Žádný komentář
Chausson 716

Chausson 716, nová generace rodinného polointegrovaného automobilu

Nová generace polointegrovaného obytného automobilu Chausson 716 je na trhu s rekreačními vozy jedinečná. Jedná se o první rodinný automobil s nízkým profilem, který v sobě ukrývá elektricky ovládané lůžka v zadní části, které lze přes den vytáhnout pod strop a vytvořit tím volnou plochu, která dá prostor pro pohodlný dětský pokoj.

Žádný komentář
Chausson 711 Travel Line

Chausson 711, obytný automobil se čtyřmi dveřmi a délkou do 7,5 m

Chausson loni představil polointegroivaný automobil s neobvyklým uspořádáním. Dveře na obou stranách obývací části, dvojice samostatných nezávislých sedadel a dvojice spouštěcích lůžek způsobily mezi obytnými automobily senzaci. Francouzského výrobce to povzbudilo a pro modelový rok 2018 připravil nový model 711 Travel Line.

Žádný komentář
Polointegrované automobily Chausson pro rok 2017

Polointegrované automobily Chausson pro rok 2017

Ultrakompaktní rodinný obytný vůz Chausson získával ocenění již v minulosti. Pro rok 2017 však nabízí několik novinek, které jsou svým konstrukčním řešením novým přínosem pro trh obytných automobilů. A to ve verzi se spouštěcím lůžkem nebo bez něj. Polointegrovaný automobil Chausson pro modelový rok 2017 je k výběru v 18 kombinacích profilu.

Žádný komentář
Alkovna Chausson pro rok 2017

Alkovny Chausson pro rok 2017

Alkovny od francouzského výrobce obytných automobilů Chausson jsou zvláště dobře navržené pro rodiny s dětmi, při zachování rozumných a kompaktních rozměrů a přijatelné pořizovací ceně. Při výběru toho správného automobilu se navíc, jako je to u značky Chausson zvykem, můžeme rozhodnout pro základ vozu, Fiat Ducato nebo Ford Transit.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Chausson

Typy